.
dacia

Opublikowano: 2017-10-26

Dwóch takich co w strefie płatnego parkowania, parkować nie potrafią...Kolejni kierowcy nie potrafiący parkować jak ludzie zasilają naszą galerię wielickich mistrzów parkowania. Tym razem na jednym zdjęciu widać dwóch mistrzów.


Na jednym zdjęciu przesłanym do nas przez czytelnika widać dwóch mistrzów parkowania, którzy jeden obok drugiego blokują chodnik parkując w Strefie Płatnego Parkowania w centrum miasta przy ulicy Limanowskiego. Ciekawe co jest trudnego w tym, aby zapamiętać, że na chodniku się nie parkuje, a przynajmniej nie tak, żeby zablokować pieszym możliwość przejścia. Widać to jest zbyt trudne do pojęcia dla tych kierowców.

Czytelnikowi dziękujemy za nadesłane zdjęcia.

 
Dwóch takich co w strefie płatnego parkowania, parkować nie potrafią... - zobacz zdjęcia

   

Jarmark Świąteczny 2018 w Solnym Mieście  
Data: 16 grudnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do współpracy i aktywnego udziału w Jarmarku Świątecznym, organizowanym przez Centrum „Solne Miasto”, w dniu 16 grudnia (niedziela) 2018 r. , w godzinach 11:00 – 17:00.
Jarmark Świąteczny 2018 w Solnym Mieście
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Blue Velvet”  
Data: 8 grudnia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

W małej miejscowości rodem z amerykańskich seriali pewien chłopak znajduje odcięte ucho. Rozpoczyna własne śledztwo, które prowadzi go w mroczne realia skryte za sielankową fasadą. Tak zaczyna się jeden z najlepszych filmów Davida Lyncha, mistrza filmowej gry i niepokoju, twórcy między innymi kultowego "Twin Peaks".
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Blue Velvet”