.
intermarche

intermarche


Opublikowano: 2017-10-26

Dwóch takich co w strefie płatnego parkowania, parkować nie potrafią...Kolejni kierowcy nie potrafiący parkować jak ludzie zasilają naszą galerię wielickich mistrzów parkowania. Tym razem na jednym zdjęciu widać dwóch mistrzów.


Na jednym zdjęciu przesłanym do nas przez czytelnika widać dwóch mistrzów parkowania, którzy jeden obok drugiego blokują chodnik parkując w Strefie Płatnego Parkowania w centrum miasta przy ulicy Limanowskiego. Ciekawe co jest trudnego w tym, aby zapamiętać, że na chodniku się nie parkuje, a przynajmniej nie tak, żeby zablokować pieszym możliwość przejścia. Widać to jest zbyt trudne do pojęcia dla tych kierowców.

Czytelnikowi dziękujemy za nadesłane zdjęcia.

 
Dwóch takich co w strefie płatnego parkowania, parkować nie potrafią... - zobacz zdjęcia
   
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  
Data: 4 marca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, a 4 marca 2018 roku odbędzie się z tej okazji szósta ogólnopolska edycja Biegu „Tropem Wilczym”. Tym wydarzeniem chcemy oddać hołd i upamiętnić „Żołnierzy Wyklętych” działających w podziemiu antykomunistycznym i antysowieckim w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”
7R Solna Wieliczka - UNI Opole  
Data: 17 lutego 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Już w najbliższą sobotę 17 lutego w hali CER Solne Miasto nasza drużyna 7R Solna Wieliczka rozegra kolejny mecz. Tym razem przeciwnikiem wieliczanek będzie drużyna Uni Opole.
7R Solna Wieliczka - UNI Opole