.
partneragd

carrefour


Opublikowano: 2017-10-26

Dwóch takich co w strefie płatnego parkowania, parkować nie potrafią...Kolejni kierowcy nie potrafiący parkować jak ludzie zasilają naszą galerię wielickich mistrzów parkowania. Tym razem na jednym zdjęciu widać dwóch mistrzów.


Na jednym zdjęciu przesłanym do nas przez czytelnika widać dwóch mistrzów parkowania, którzy jeden obok drugiego blokują chodnik parkując w Strefie Płatnego Parkowania w centrum miasta przy ulicy Limanowskiego. Ciekawe co jest trudnego w tym, aby zapamiętać, że na chodniku się nie parkuje, a przynajmniej nie tak, żeby zablokować pieszym możliwość przejścia. Widać to jest zbyt trudne do pojęcia dla tych kierowców.

Czytelnikowi dziękujemy za nadesłane zdjęcia.

 
Dwóch takich co w strefie płatnego parkowania, parkować nie potrafią... - zobacz zdjęcia

   
Dzień Dziecka w Kopalni Soli „Wieliczka”  
Data: 2-3 czerwca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Dzień, a właściwie Dni Dziecka, bowiem w tym roku kopalnia zaprasza najmłodszych na piknik 2 i 3 czerwca. Przez cały weekend w godzinach 11.00-18.00 w Parku św. Kingi nie zabraknie atrakcji dla małych i dużych. Wstęp wolny.
Dzień Dziecka w Kopalni Soli „Wieliczka”
Wielicki Dzień Dziecka w \"Solnym Mieście\"  
Data: 27 maja 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Już 27 maja odbędzie się Wielicki Dzień Dziecka w Solnym Mieście. Od godziny 12:00 na najmłodszych będzie czekało mnóstwo atrakcji. Szczegółowy program tego wydarzenia znajdziecie na plakacie poniżej.
Wielicki Dzień Dziecka w \"Solnym Mieście\"