.
carrefour


Opublikowano: 2017-09-07

Prawdopodobnie najczęściej blokowane przejście dla pieszych w centrum WieliczkiPraktycznie nie ma tygodnia, aby do naszej skrzynki nie trafił jakiś wielicki mistrz parkowania, a nasza galeria tych dzielnych kierowców staje się coraz większa.


Tym razem czytelnicy przysłali mistrzów parkowania, którzy swoimi umiejętnościami popisywali się w tym samym miejscu. Mowa tutaj o przejściu dla pieszych przy ulicy Powstania Warszawskiego w centrum Wieliczki.

Za przesłane zdjęcia dziękujemy!

 
Prawdopodobnie najczęściej blokowane przejście dla pieszych w centrum Wieliczki - zobacz zdjęcia

   II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej  
Data: 19 sierpnia 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Serdecznie zapraszamy do udziału w II edycji FESTIWALU MUZYKI ORGANOWEJ I KAMERALNEJ W WIELICZCE pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła oraz Rektora Akademii Muzycznej w Krakowie prof. dra hab. Stanisława Krawczyńskiego.
II Festiwal Muzyki Organowej i Kameralnej
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Pulp Fiction”  
Data: 28 lipca 2018 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Kino gwarantujące świetną zabawę, a przy tym jeden z tych filmów, których nie można nie znać. „Pulp Fiction” to brawurowa żonglerka tematami i gatunkami – połączenie filmu noir, gangsterskiego oraz czarnej komedii, a także wciągająca opowieść o bohaterach żywcem niemal wyjętych ze świata tanich kryminałów.
W GABINECIE FILMOWYCH CIENI: „Pulp Fiction”