.
dacia

dacia

partnerrtv

Opublikowano: 2017-09-28

Ul. Piłsudskiego. Samochód zablokował chodnik, a kobieta z wózkiem niech sobie radzi...Kolejny kierowca trafia do naszej galerii wielickich mistrzów parkowania. Tym razem przesłane przez czytelniczkę zdjęcie przedstawia "miszcza parkowania" na ulisy Piłsudskiego.


Jak ma sobie poradzić kobieta z wózkiem dziecięcym idąca w tym momencie chodnikiem wzdłuż ulicy Piłsudskiego w Wieliczce? Takie pytanie zadaje sobie min. czytelniczka, która przesyła do nas to zdjęcie. Jak widać kierowca całkowicie zablokował chodnik.

Za przesłane zdęcie dziękujemy.

 
Ul. Piłsudskiego. Samochód zablokował chodnik, a kobieta z wózkiem niech sobie radzi... - zobacz zdjęcia
   
Królewski Bal 2018  
Data: 3 lutego 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Królewski Bal, który odbędzie się 3 lutego (sobota) 2018roku w Centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym SOLNE MIASTO w Wieliczce.
Królewski Bal 2018
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie  
Data: 14 stycznia 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na pierwszy mecz w tym roku naszej drużyny 7R Solna Wieliczka, który odbędzie się w najbliższą niedzielę 14 stycznia o godzinie 17:00 w hali Solnego Miasta. Wstęp wolny!
7R Solna Wieliczka - Joker Świecie