.
dacia

Opublikowano: 2017-09-28

Ul. Piłsudskiego. Samochód zablokował chodnik, a kobieta z wózkiem niech sobie radzi...Kolejny kierowca trafia do naszej galerii wielickich mistrzów parkowania. Tym razem przesłane przez czytelniczkę zdjęcie przedstawia "miszcza parkowania" na ulisy Piłsudskiego.


Jak ma sobie poradzić kobieta z wózkiem dziecięcym idąca w tym momencie chodnikiem wzdłuż ulicy Piłsudskiego w Wieliczce? Takie pytanie zadaje sobie min. czytelniczka, która przesyła do nas to zdjęcie. Jak widać kierowca całkowicie zablokował chodnik.

Za przesłane zdęcie dziękujemy.

 
Ul. Piłsudskiego. Samochód zablokował chodnik, a kobieta z wózkiem niech sobie radzi... - zobacz zdjęcia

   NOC W MEDIATECE!  
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Wieliczki Artur Kozioł oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce zapraszają serdecznie wszystkich czytelników i mieszkańców na Noc w Mediatece, która rozpocznie się w dniu 6 października (sobota) 2018 r., o godzinie 19:00 w Wielickiej Mediatece, na Placu Skulimowskiego 3.
NOC W MEDIATECE!
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ  
Data: 6 października 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce zaprasza na VI NOCNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka, który odbędzie 6 października 2018 r. Start o godz. 18.00 na Rynku Górnym w Wieliczce.
VI NOCNY RODZINNY MARSZOBIEG NA ORIENTACJĘ