.

partnerrtv

intermarche


Opublikowano: 2018-02-15

Wieliczka. Mistrzowskie parkowanie na ul. GrunwaldzkiejDo naszej galerii wielickich mistrzów parkowania trafia kolejne zdjęcie. Tym razem "miszczu" objawił się w Wieliczce na ulicy Grunwaldzkiej.


Zdjęcie beznadziejnie zaparkowanego samochodu dostawczego na chodniku przy ulicy Grunwaldzkiej w Wieliczce, przysłał do nas czytelnik. Normalne przejście chodnikiem jest w tym wypadku niemożliwe. Za przesłane zdjęcie dziękujemy.


Wieliczka. Mistrzowskie parkowanie na ul. Grunwaldzkiej - zobacz zdjęcia
   
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych  
Data: 25.II - 04.II 2018
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka oraz Starosta Wielicki zapraszają na obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. W programie m.in. koncert zespołu "FORTECA" czy Rodzinny Bieg Pamięci "Tropem Wilczym". Szczegóły obchodów znajdują się na plakacie poniżej.
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”  
Data: 4 marca 2018
Lokalizacja: Wieliczka

1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”, a 4 marca 2018 roku odbędzie się z tej okazji szósta ogólnopolska edycja Biegu „Tropem Wilczym”. Tym wydarzeniem chcemy oddać hołd i upamiętnić „Żołnierzy Wyklętych” działających w podziemiu antykomunistycznym i antysowieckim w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
Bieg ku pamięci „Żołnierzy Wyklętych”