hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2019-03-08

Osobowość Roku 2018 - Gala wręczenia nagródW dniu 8 marca 2019 roku w Krakowie, odbyła się Uroczysta Gala wręczenia nagród, na której przyznawane były tytuły Osobowość Roku 2018 Małopolski w plebiscycie Gazety Krakowskiej i Dziennika Polskiego.


Na szczeblu powiatu wielickiego w kategorii Działalność Społeczna i Charytatywna nagrodę otrzymał Rafał Ślęczka za organizację zbiórek charytatywnych podczas wielickich Memoriałów Janusza Kuliga i Mariana Bublewicza. W kategorii Samorządność i Społeczność Lokalna nagrodzony został Lech Pankiewicz za oryginalną kampanię wyborczą oraz rekordowy wynik podczas wyborów samorządowych. W kategorii Biznes nagrodę otrzymał Tomasz Filipów za otworzenie Innowacyjnego Centrum Badawczo - Rozwojowego D.LAB. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !!!


Osobowość Roku 2018 - Gala wręczenia nagród - zobacz zdjęcia   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka