.
Opublikowano: 2016-12-11

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w świetlicach środowiskowych - relacja6 grudzień to data znana wszystkim dzieciom na całym świecie, jest to szczególny dzień w którym spełniają się najskrytsze marzenia każdego z nich.


Miniony weekend był właśnie takim szczególnym czasem dla wszystkich dzieci, które przybyły do świetlic środowiskowych w Mietniowie, Janowicach, Sygneczowie, Sułkowie, Lednicy Górnej i Kokotowie. Do wszystkich grzecznych dzieci przybył Święty Mikołaj wraz z prezentami. Podczas Mikołajek dzieci obejrzały również spektakle teatralne - „Świąteczne prezenty” opowiadający historię małej Zuzi i o jej spotkaniu z Mikołajem, „Lech, Czech i Rus” o tym jak powstało państwo polskie oraz „Stoliczku nakryj się” o przygodach trzech braci, którzy wyruszyli w świat w poszukiwaniu szczęścia. Na kolejne spotkanie zapraszamy już za rok :)

/Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce/

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w świetlicach środowiskowych - relacja - zobacz zdjęcia   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022