carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-08-18

Zderzenie motocykla z samochodem, dachowanie busa - to tylko część weekendowego bilansu


Pięć wypadków drogowych i 9 osób rannych to statystyka zdarzeń drogowych długiego sierpniowego weekendu, w których pomoc nieśli wieliccy strażacy.

fot. PSP Wieliczka

Zaczęło się od czołowego zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym w czwartek, w Niepołomicach na ul. Bocheńskiej. Szczęśliwie, wypadek zakończył się tylko raną ciętą nogi motocyklisty. W piątek, bus na włoskich numerach wypadł z drogi i "dachował" w pobliskim rowie. Spośród 9 podróżujących nim osób, dwie zostały przetransportowane do szpitala. W sobotę, do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych doszło w Nieznanowicach. Ranne zostały trzy osoby. W nocy z soboty na niedzielę, w Jawczycach, samochód osobowy uderzył w mostek przejazdowy wskutek czego, 19-letni kierowca i 17-letnia pasażerka doznali obrażeń wymagających hospitalizacji. Ostatnim zdarzeniem było zderzenie trzech samochodów osobowych w Tomaszkowicach. Poszkodowane w nim zostały dwie osoby w tym jedno dziecko.


Zderzenie motocykla z samochodem, dachowanie busa - to tylko część weekendowego bilansu - zobacz zdjęcia

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka