carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-03-11

Zebranie sprawozdawcze Jednostek OSP z terenu Gminy Wieliczka


W dniu 10 marca br. na sali Magistrat odbyło się spotkanie podsumowujące kampanię sprawozdawczą Jednostek OSP z terenu Miasta i Gminy Wieliczka za 2013 rok. 

Zebranie sprawozdawcze jednostek OSP / fot. UMiG Wieliczka

Podczas spotkania przedstawiono statystyki wyposażenia jednostek w sprzęt pożarniczy oraz statystyki ilości wyjazdów w minionym roku do działań ratowniczych. W spotkaniu uczestniczyli burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł, sekretarz gminy Adam Marek Panuś, Z-ca Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Wieliczce mł.bryg. Mateusz Pieczko, Prezes Zarządu Oddziału miejsko-gminnego ZOSP RP w Wieliczce dh Władysław Kucharski, Komendant miejsko-gminnego ZOSP RP w Wieliczce dh Sebastian Szostak oraz prezesi, naczelnicy i konserwatorzy sprzętu pożarniczego z 16 jednostek OSP z gminy Wieliczka.


.......  Burmistrz Wieliczki podziękował druhom za społeczne zaangażowanie w działaniach na rzecz ochrony pożarowej oraz za pomoc w organizacji gminnych przedsięwzięć takich jak Dni Kingi, Tour de Pologne czy nadchodzący Memoriał im. J. Kuliga i M.Bublewicza.  
#6 Przegląd Tygodnia: 03.02 – 09.03

 

Zebranie sprawozdawcze Jednostek OSP z terenu Gminy Wieliczka - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021