.






Opublikowano: 2018-04-07

2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza 2018 - wieczorny odcinek w Wieliczce - zdjęcia



 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wieczornego OS w centrum Wieliczki, która rozpoczęła który rozpoczął się o godzinie 19:00 7 kwietnia.

 

2. Rajd Memoriał J. Kuliga i M. Bublewicza 2018 - wieczorny odcinek w Wieliczce - zdjęcia - zobacz zdjęcia






Koncert Anny Rusowicz  
Data: 27 lipca 2025
Lokalizacja: Niepołomice

Już 27 lipca w Chatach pod Zamkiem Królewskim w Niepołomicach, w klimatycznej Osadzie Podegrodzie, odbędzie się wyjątkowy koncert plenerowy zatytułowany „Divy Polskiej Estrady”. Wystąpi Anna Rusowicz – jedna z najciekawszych wokalistek polskiej sceny muzycznej wraz z Rafałem Stępniem, znakomitym pianistą i aranżerem.
Koncert Anny Rusowicz
Lato Pełne Kultury  
Data: 20.VII - 31. VIII
Lokalizacja: Niepołomice

Już tego lata dziedziniec Zamku Królewskiego w Niepołomicach stanie się sceną wyjątkowych wydarzeń artystycznych. „Lato Pełne Kultury” to cykl letnich wieczorów pełnych muzyki, tańca i teatru w niezwykłej, historycznej scenerii.
Lato Pełne Kultury
Lato w Chatach  
Data: 4-27 lipca 2025
Lokalizacja: Niepołomice

Lato w Chatach przy Zamku Królewskim w Niepołomicach zapowiada się naprawdę gorąco – i nie chodzi tylko o pogodę! W lipcu na wszystkich odwiedzających Chaty czeka rozkład jazdy, który sprawi, że weekendy staną się Waszymi ulubionymi dniami tygodnia.
Lato w Chatach