.

leroy merlin

Opublikowano: 2017-11-08

GÓRNIK WIELICZKA 4:3 Dalin Myślenice - zdjęcia

Górnik Wieliczka pokonuje Dalin Myślenice 4:3 odnosząc tym samym szóste zwycięstwo z rzędu! 8 listopada na stadionie wielickiego Górnika przy ulicy Daniłowicza rozegrany został wyjątkowo emocjonujący mecz. Pierwsza połowa zapowiadała przerwanie serii zwycięstw wieliczan, tak się jednak nie stało. Mimo iż Górnik Wieliczka po pierwszej połowie schodził do szaty przegrywając 0:2 zdołał się podnieść i pokonać rywala z Myślenic. Łukasz Pazurkiewicz zdobył 3 bramki, czwartą strzelił Downar-Zapolski. Górnik Wieliczka odnosi szóste zwycięstwo z rzędu! Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego spotkania.

GÓRNIK WIELICZKA 4:3 Dalin Myślenice - zdjęcia - zobacz zdjęcia

Noc Bibliotek 2020
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.