.


leroy merlin


Opublikowano: 2017-11-25

MKF Solne Miasto vs AZS UŚ Katowice - zdjęcia 
25 listopada w ramach 9 kolejki Futsal Ekstraklasy nasza drużyna MKF Solne Miasto Wieliczka podejmowała na własnym parkiecie zespół AZS UŚ Katowice. Po pierwszej połowie był bezbramkowy remis 0:0. W drugiej połowie gospodarze atakowali zdecydowanie bardziej skutecznie i szybko zdobyli dwie bramki. Po kolejnych minutach gry drużyna z Wieliczki prowadziła już 3:0. Goście zdołali strzelić kontaktową bramkę co dodało im wiary w zwycięstwo, jednak ostatecznie ulegli drużynie z Wieliczki 4:1. MKF Solne Miasto odnosi drugie zwycięstwo w sezonie i odbija się od dna ligowej tabeli. Bramki dla zespołu z Wieliczki strzelali 23. Hady, 24. Hady, 34. Skórski, 38. Przybył. Dla drużyny z Katowic bramkę zdobył Szczurek w 36 minucie Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego spotkania.


 

MKF Solne Miasto vs AZS UŚ Katowice - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Noc Bibliotek 2020  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Mediateka – Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na Noc Bibliotek 2020. Tegoroczna, VI już edycja Nocy Bibliotek, odbędzie się pod hasłem „Klimat na czytanie”.
Noc Bibliotek 2020
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek  
Data: 09.10.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już 9 października (piątek) o godzinie 19:00 zapraszamy serdecznie do sali kinowej Wielickiej Mediateki na spotkanie autorskie z niezależnymi reporterami Mają i Szymonem pt.: „Nasza droga do klimatu”.
Maja Hawranek i Szymon Opryszek gośćmi Nocy Bibliotek
7r Solna Wieliczka vs Częstochowianka  
Data: 26.09.2020 r.
Lokalizacja: Wieliczka

Już w najbliższą sobotę 26 września w hali Solnego Miasta odbędzie się inauguracja I ligi siatkówki kobiet. Nasza drużyna 7r Solna Wieliczka podejmie zespół Galeria Jurajska Częstochowianka Częstochowa.
7r Solna Wieliczka vs Częstochowianka