hyundai


.

Gminny Festyn Rodzinny w Tomaszkowicach 
Odbywa się: 19 czerwca 2011 r.

W najbliższą niedzielę, w Parku Kultury i Wypoczynku w Tomaszkowicach rozpocznie się o godzinie 16:00 Gminny Festyn Rodzinny. Na najmłodszych uczestników czeka moc...

... atrakcji m.in.: Przedstawienie teatralne "Czarodziej Wolly Poter", quizy bajkowe, konkursy, dmuchany zamek i wiele więcej...

 W PROGRAMIE:


- Przegląd Piosenki Przedszkolaka
- Quizy bajkowe, konkursy z nagrodami
- Przedstawienie teatralne "Czarodziej Wolly Poter"
- Spektakl pt."Stan chorobowy" - Biblioteka Publiczna Gminy Biskupice
- Występ grupy FRESH - laureaci Powiatowego Przegladu CK - art
- Tetr MEFISTO - interaktywna nauka czarowania - dzieci poznają magiczne sekrety magii
- Dyskoteka
- Dodatkowe atrakcje: zjeżdżalnia, zamek dmuchany, trampolina, pisakownica - klockarnia z bujaczkami, monidło, siłomierz, malowanie buziek (animacja zabawy w małym miasteczku klaunów)

13.00 - POTYCZKI SZACHOWE O PUCHAR WÓJTA GMINY BISKUPICE

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka  
Data: 17.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczka. Już 17 września wieliccy druhowie zapraszają do wspólnego świętowania podczas pikniku strażackiego na placu przy wielickiej tężni, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie tego dnia wystąpi m.in. Ewelina Lisowska, Czadoman oraz finalistka programu „Mam Talent”.
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka
XV Dni Osiedla Krzyszkowice  
Data: 9-10.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Od 9 do 11 września będą trwały tegoroczne, XV Dni Osiedla Krzyszkowice. Tegoroczna edycja rozpocznie się w piątek wieczorem tanecznym z seniorami, a zakończy w niedzielę spektaklem Teatru Bynajmniej pt. „Bajki Robotów”.
XV Dni Osiedla Krzyszkowice
XV Biegi Krzyszkowickie  
Data: 10.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

W najbliższą sobotę 10 września w ramach XV Dni Osiedla Krzyszkowice odbędzie się jubileuszowa XV edycja Biegów Krzyszkowickich pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła.
XV Biegi Krzyszkowickie