.

IV Bajkowy Dzień Dziecka z Małopolskim Hospicjum dla Dzieci 
Odbywa się: 03 czerwca 2012 r.

Bajkowy Dzień Dziecka to charytatywny piknik, organizowany co roku przez Małopolskie Hospicjum dla Dzieci. Całkowity dochód z imprezy przeznaczany jest na bieżącą...

firm.

...działalność naszego Hospicjum. Honorowymi gośćmi imprezy są Mali Pacjenci i ich rodziny. Ważnym punktem Pikniku jest loteria fantowa, w której głównymi nagrodami są cenne podarunki od zaprzyjaźnionych

W tym roku NA AUKCJI podczas pikniku licytowana będzie UNIKATOWA KSIĘGA rysunków Konrada Okońskiego, które "grają" w serialu TVN JULIA. W Księdze złożyli autografy wszyscy aktorzy serialu, a dla zwycięzcy aukcji osobistą dedykację wpisze i wręczy księgę - Julia Rosnowska, grająca główną rolę w serialu! Wśród licznych atrakcji: koncertów, pokazów, występów grup akrobatycznych, odbędzie się II Wielki Charytatywny Mecz o Puchar Uśmiechu Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci. W tym roku przeciwko drużynie Wolontariuszy i Przyjaciół MHD wystąpi drużyna LKS Czarnochowice. Puchar Uśmiechu wręczy Przyjaciel naszego Hospicjum Wicemarszałek Województwa Małopolskiego Wojciech Kozak.  Serdecznie zapraszamy!35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka  
Data: 17.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczka. Już 17 września wieliccy druhowie zapraszają do wspólnego świętowania podczas pikniku strażackiego na placu przy wielickiej tężni, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie tego dnia wystąpi m.in. Ewelina Lisowska, Czadoman oraz finalistka programu „Mam Talent”.
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka
XV Dni Osiedla Krzyszkowice  
Data: 9-10.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Od 9 do 11 września będą trwały tegoroczne, XV Dni Osiedla Krzyszkowice. Tegoroczna edycja rozpocznie się w piątek wieczorem tanecznym z seniorami, a zakończy w niedzielę spektaklem Teatru Bynajmniej pt. „Bajki Robotów”.
XV Dni Osiedla Krzyszkowice
XV Biegi Krzyszkowickie  
Data: 10.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

W najbliższą sobotę 10 września w ramach XV Dni Osiedla Krzyszkowice odbędzie się jubileuszowa XV edycja Biegów Krzyszkowickich pod patronatem burmistrza Miasta i Gminy Wieliczka Artura Kozioła.
XV Biegi Krzyszkowickie