carrefour


.


leroymerlin


IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej 
Odbywa się: 10-12 września 2010 r.

Od dziś do niedzieli 12 września odbywał się będzie w naszym mieście IV Międzynarodowy Festiwal Muzyki Dawnej, nad którym to honorowy patronat objął kardynał Stanisław...

...Dziwisz, burmistrz naszego miasta Artur Kozioł, starosta wielicki Jacek Juszkiewicz oraz konsul generalny Republiki Austrii w Krakowie Christophe Ceska. Już dziś 10 września w kościele św. Klemensa w Wieliczce rozpocznie się o godzinie 19:30 koncert austriackiego zespołu „Pandolfis Consort Wien” zatytułowany „Telemann & Haendel”

Jutro czyli w sobotę 11 września o tej samej godzinie jednak już w Sali Gotyckiej Zamku Żupnego wystąpi Monka Wieczorkowska wraz z zespołem „Sonorita”. W programie: „Pieśni sefaryjskie”.

W ostatni dzień festiwalu – w niedzielę 12 września w komorze A. Długosza w podziemnej ekspozycji Muzeum Żup Krakowskich wystąpi o godzinie 19:30 zespół „Affabre Concinui”. W programie „Muzyka dawna – inspiracje”. Zjazd szybem Daniłowicza od godziny 19:00.

Bilety w cenie:

30 zł – normalne
20 zł – ulgowe

Bilety do nabycia:

Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce, tel./0-12/ 2783871
Centrum Informacji Kulturalnej, Kraków ul. Św. Jana 2, tel. /0-12/ 4217787Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka
29. Finał WOŚP w Wieliczce  
Data: 31.01.2021
Lokalizacja: Wieliczka

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
29. Finał WOŚP w Wieliczce
KONCERT CHARYTATYWNY online  
Data: 23.01.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka Artur Kozioł zaprasza na tradycyjne Spotkanie Noworoczne, które w tym roku przybierze formę Koncertu Charytatywnego online na rzecz „Małych Bohaterów” - Stowarzyszenia Dzieci z Miopatią Mitochondrialną pod postacią zespołu Leigha.
KONCERT CHARYTATYWNY online
Świąteczny Jarmark w Wieliczce  
Data: do 31.01.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy do wsparcia Lokalnego biznesu w świątecznym klimacie! Cudowne dekoracje, mnóstwo świateł, światełek, smakowite zapachy grillowanych mięs, pajda ze smalcem, oscypki z żurawiną, bigos, kwaśnica, gorące napoje, czekolada i inne przepyszne produkty.
Świąteczny Jarmark w Wieliczce