carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2016-05-10

assfssdsdf h hfgh fgh dgh dgh dgh 


Mężczyzna (lat 38) jadąc ulicą Wimmera w Niepołomicach samochodem osobowym marki Ford wjechał pod przejeżdżającego TIRa, a konkretnie pod naczepę. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna ten chciał popełnić samobójstwo. Mijając jadącego z naprzeciwka TIRa, celowo skręcił na lewy pas, aby doszło do zderzenia. Mężczyzna (lat 38) jadąc ulicą Wimmera w Niepołomicach samochodem osobowym marki Ford wjechał pod przejeżdżającego TIRa, a konkretnie pod naczepę. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna ten chciał popełnić samobójstwo. Mijając jadącego z naprzeciwka TIRa, celowo skręcił na lewy pas, aby doszło do zderzenia. Mężczyzna (lat 38) jadąc ulicą Wimmera w Niepołomicach samochodem osobowym marki Ford wjechał pod przejeżdżającego TIRa, a konkretnie pod naczepę. W ciężkim stanie został zabrany do szpitala. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, mężczyzna ten chciał popełnić samobójstwo. Mijając jadącego z naprzeciwka TIRa, celowo skręcił na lewy pas, aby doszło do zderzenia.


   
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka