carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-24

Konkurs Xtreme Park 2


Rozpoczynamy kolejny konkurs na WielczkaCity.pl – znów można zdobyć darmowe wejściówki do parku linowego. Biorąc pod uwagę zbliżający się długi weekend chcielibyśmy zaproponować odwiedzenie wielickiego parku linowego. Mamy do rozdania 7 biletów wstępu do Xtreme Park Wieliczka – Grabówki.


Co należy zrobić, aby mieć szansę wygrania biletu wstępu do Parku linowego? Należy jak najszybciej odpowiedzieć na poniższe pytania. Odpowiedzi należy nadesłać w trakcie trwania konkursu, drogą elektroniczną na adres redakcja@wieliczkacity.pl w temacie e-maila wpisując „konkurs – Xtreme 2”

Konkurs trwa od 24h – od 24 do 25 kwietnia 2014 r. Siedem pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe otrzyma bilet wstępu do Xtreme Park w Wieliczce. Lista osób (imię oraz fragment adresu email), które wygrają bilety wstępu zostanie opublikowana na WieliczkaCity.pl oraz na naszym facebooku - www.facebook.com/wieliczkacity

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z jego regulaminem dostępnym w tym miejscu. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Pytania konkursowe:

1) Ile platform znajduje się w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki?
a) 1
b) 35
c) 2756 i pół

2) Zjazdy tyrolskie – wielicki park linowy posiada 3 takie atrakcje ile metrów ma najdłuższa?
a) 12 000 m
b) 2 m
c) 80 m

Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej na temat Xtreme Park Wieliczka – Grabówki to zapraszamy do naszego działu Atrakcje Turystyczne gdzie m.in. można właśnie znaleźć informacje o wspomnianym parku linowym.Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku  
Data: 18.09.2021
Lokalizacja: Raciborsko

W sobotę 18 września w Raciborsku odbędzie się Morsztyn Barok Festiwal poświęcony polskiej kulturze baroku: muzyce, literaturze, obyczajom oraz kuchni. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na godzinę 18:00 do kościoła Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Raciborsku.
Morsztyn Barok Festiwal w Raciborsku
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza  
Data: 12.09.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka wraz z Mediateką - Biblioteką Miejską w Wieliczce zapraszają na drugą edycję Dnia z Historią Średniowiecza pn. „Wehikuł Czasu”, który odbędzie się w niedzielę września przed Wielicką Mediateką.
„Wehikuł Czasu” - dzień z historią średniowiecza