carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-24

Konkurs Xtreme Park 2


Rozpoczynamy kolejny konkurs na WielczkaCity.pl – znów można zdobyć darmowe wejściówki do parku linowego. Biorąc pod uwagę zbliżający się długi weekend chcielibyśmy zaproponować odwiedzenie wielickiego parku linowego. Mamy do rozdania 7 biletów wstępu do Xtreme Park Wieliczka – Grabówki.


Co należy zrobić, aby mieć szansę wygrania biletu wstępu do Parku linowego? Należy jak najszybciej odpowiedzieć na poniższe pytania. Odpowiedzi należy nadesłać w trakcie trwania konkursu, drogą elektroniczną na adres redakcja@wieliczkacity.pl w temacie e-maila wpisując „konkurs – Xtreme 2”

Konkurs trwa od 24h – od 24 do 25 kwietnia 2014 r. Siedem pierwszych osób, które poprawnie odpowiedzą na pytania konkursowe otrzyma bilet wstępu do Xtreme Park w Wieliczce. Lista osób (imię oraz fragment adresu email), które wygrają bilety wstępu zostanie opublikowana na WieliczkaCity.pl oraz na naszym facebooku - www.facebook.com/wieliczkacity

Przed przystąpieniem do konkursu koniecznie zapoznaj się z jego regulaminem dostępnym w tym miejscu. Wzięcie udziału w konkursie oznacza akceptację regulaminu.

Pytania konkursowe:

1) Ile platform znajduje się w parku linowym Xtreme Park Wieliczka-Grabówki?
a) 1
b) 35
c) 2756 i pół

2) Zjazdy tyrolskie – wielicki park linowy posiada 3 takie atrakcje ile metrów ma najdłuższa?
a) 12 000 m
b) 2 m
c) 80 m

Jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć czegoś więcej na temat Xtreme Park Wieliczka – Grabówki to zapraszamy do naszego działu Atrakcje Turystyczne gdzie m.in. można właśnie znaleźć informacje o wspomnianym parku linowym.20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021