.


leroymerlin


Banery reklamowe


Powierzchnie reklamowe na banery są sprzedawane na okres minimalny 1 tygodnia oraz jego wielokrotności. W przypadku kampanii reklamowej trwającej ponad miesiąc możliwe są rabaty. Banery reklamowe mogą zostać wykonane dla Państwa przez grafika portalu WieliczkaCity.pl lub dostarczone przez Państwa.

Banery dostarczone przez Państwa muszą być wykonane zgodnie ze specyfikacją techniczną przedstawioną poniżej oraz z regulaminem zamieszczonym w tym miejscu. Natomiast w tym miejscu znajduje się więcej informacji na temat możliwości przygotowania reklamy przez naszego grafika. Banery reklamowe mogą być umieszczane na stronie głównej naszego portalu, na wszystkich jego podstronach, w katalogu firm, na forum dyskusyjnym, na stronie z ogłoszeniami oraz ofertami pracy. Istnieje możliwość umieszczenie baneru reklamowego w  zaproponowanym przez klienta miejscu. Możliwość ta jest indywidualnie ustalana z każdym klientem.


Zasady zamieszczania reklam – specyfikacja techniczna


Banery reklamowe powinny być zapisane w formacie: *.jpg lub *.gif. Dopuszczane są również inne formaty plików jak na przykład animowany baner w techonologii flash (*.swf), jednak muszą być one zaakceptowane przez portal WielczkaCity.pl. Banery w formatach jpg oraz gif nie mogą przekraczać 60 kB, natomiast pliki swf nie powinny przekraczać 90 kB.

Banery przygotowane przez Państwa powinny być dostarczone nie później niż 4 dni przed planowaną emisją reklamy. W przypadku, gdy to grafik portalu WieliczkaCity.pl ma przygotować dla Państwa reklamę, materiały do niej powinny być dostarczone nie później niż 7 dni przed planowaną emisją reklamy. Do maila powinien być również załączony krótki opis reklamy oraz adres www, pod który owy baner będzie przekierowywał użytkowników.

Banery reklamowe wykonane w technologii flash (swf) powinny zawierać „w sobie” link do strony, na którą ma nastąpić przekserowanie po kliknięciu w baner. Kod Action Script odpowiedzialny za przekserowanie powinien być opatrzony parametrem „_blank”, który stronę załaduje w nowym oknie przeglądarki.

Przed rozpoczęciem emisji banerów podesłanych przez klientów, powinny być one zaakceptowane przez portal WieliczkaCity.pl. W przypadku braku akceptacji reklamodawca powinien nanieść stosowne poprawki lub udostępnić pliki źródłowe grafikowi portalu WieliczkaCity w celu dokonania koniecznych poprawek. W takim przypadku portal WieliczkaCity.pl może nanieść stosowną opłatę za modyfikację i dostosowanie baneru reklamowego do emisji na portalu. Portal WieliczkaCity.pl zastrzega sobie prawo do odmowy emisji baneru reklamowego przygotowanego przez klienta bez podania przyczyny.

Banery reklamowe dostarczone przez klientów nie mogą:

- Zawierać grafiki, która upodabnia baner reklamowy do ogólnej szaty graficznej portalu
- Zawierać żadnego rodzaju skryptów śledzących użytkowników, nie mogą odczytywać ani modyfikować Cookiem, ani zawierać żadnych zewnętrznych odwołań nie mogą być zabezpieczone przed debugowaniem (*.swf) czy pobierać dodatkowych elementów wchodzących w skład reklamy/animacji.
- Obciążać w widocznym stopniu procesora komputera
- Zawierać żadnych dźwięków (wyjątek mogą stanowić reklamy z domyślnie wyciszonym dźwiękiem i wyraźnie widocznym przyciskiem włączającym i wyłączającym owy dźwięk – jest to jednak kwestia do indywidualnego ustalenia z każdym klientem).
- Zawierać w sobie przycisków podobnych do przycisków systemowych i zawierać treści systemowej jak np. „zamknij” czy „ok”.
- Wyglądać jak komunikaty lub ostrzeżenia systemu operacyjnego.
- Wykonywać funkcji/działań innych niż jest to prezentowane na reklamie/buttonie na niej zawartym. Np. kliknięcie w pole tekstowe czy rozwijaną listę nie może skutkować przekserowaniem użytkownika do innej strony www lub wykonaniem innej akcji, która byłaby niezgodna z ich domyślną zasadą działania.

Ceny ustalane są indywidualnie z każdym klientem. Wysokość ceny czy ewentualnych rabatów uzależniona jest od ilości dni, na jakie klient chce wykupić reklamę oraz ile powierzchni reklamowych chce zająć. Jeśli są Państwo zainteresowani reklamą u nas i macie Państwo dodatkowe pytania chociażby związane podstawowym cennikiem reklam, prosimy o kontakt z nami pod adresem e-mail: reklama@wieliczkacity.pl.Zapoznaj się z regulaminem zamieszczania reklam na portalu WieliczkaCity.pl
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka  
Data: 17.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczka. Już 17 września wieliccy druhowie zapraszają do wspólnego świętowania podczas pikniku strażackiego na placu przy wielickiej tężni, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie tego dnia wystąpi m.in. Ewelina Lisowska, Czadoman oraz finalistka programu „Mam Talent”.
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka