hyundai


.


leroymerlin

mazda


Reklama w Wieliczka TV


Baner reklamowy umieszczony jest tuż pod oknem, w którym jest wyświetlany materiał filmowy. Reklama ta znajduje się pod wszystkimi materiałami filmowymi znajdującymi się w dziale Wieliczka TV, dzięki czemu użytkownicy widzą emitowaną reklamę przez cały czas wyświetlania, któregokolwiek materiału filmowego.Zasady zamieszczania reklam – specyfikacja techniczna

Baner reklamowy do emisji w Wieliczka TV klient powinien podesłać w formacie jpg, gif lub swf. Baner ten powinien mieć wymiary 650x130px. Banery w formatach jpg oraz gif nie mogą przekraczać 60 kB, natomiast pliki swf nie powinny przekraczać 90 kB. Więcej na temat przygotowania banerów reklamowych znajduje się u samej góry w dziale „Banery reklamowe”. Istnieje możliwość wykonania dla klienta reklamy przez grafika portalu WieliczkaCity.pl. Tego typu usługa jest indywidualnie ustalana z klientem. Reklama podesłana przez klienta oraz adres strony www do przekierowania powinny zostać zaakceptowane przez portal WieliczkaCity.pl. WieliczkaCity.pl zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklamy przygotowanej przez klienta bez podania przyczyny.


Zapoznaj się z regulaminem zamieszczania reklam na portalu WieliczkaCity.pl

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021
Międzynarodowy Turniej Judo w Wieliczce  
Data: 02.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Już w sobotę 2 października odbędzie się w Wieliczce Międzynarodowy Turniej Judo - JUDO SALT CUP WIELICZKA 2021.
Międzynarodowy Turniej Judo w Wieliczce