.

Reklama w Wieliczka TV


Baner reklamowy umieszczony jest tuż pod oknem, w którym jest wyświetlany materiał filmowy. Reklama ta znajduje się pod wszystkimi materiałami filmowymi znajdującymi się w dziale Wieliczka TV, dzięki czemu użytkownicy widzą emitowaną reklamę przez cały czas wyświetlania, któregokolwiek materiału filmowego.Zasady zamieszczania reklam – specyfikacja techniczna

Baner reklamowy do emisji w Wieliczka TV klient powinien podesłać w formacie jpg, gif lub swf. Baner ten powinien mieć wymiary 650x130px. Banery w formatach jpg oraz gif nie mogą przekraczać 60 kB, natomiast pliki swf nie powinny przekraczać 90 kB. Więcej na temat przygotowania banerów reklamowych znajduje się u samej góry w dziale „Banery reklamowe”. Istnieje możliwość wykonania dla klienta reklamy przez grafika portalu WieliczkaCity.pl. Tego typu usługa jest indywidualnie ustalana z klientem. Reklama podesłana przez klienta oraz adres strony www do przekierowania powinny zostać zaakceptowane przez portal WieliczkaCity.pl. WieliczkaCity.pl zastrzega sobie prawo do odmowy publikacji reklamy przygotowanej przez klienta bez podania przyczyny.


Zapoznaj się z regulaminem zamieszczania reklam na portalu WieliczkaCity.pl

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka  
Data: 17.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

Zbliża się Jubileusz 150-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej Wieliczka. Już 17 września wieliccy druhowie zapraszają do wspólnego świętowania podczas pikniku strażackiego na placu przy wielickiej tężni, gdzie czekać będzie mnóstwo atrakcji. Na scenie tego dnia wystąpi m.in. Ewelina Lisowska, Czadoman oraz finalistka programu „Mam Talent”.
Piknik Strażacki - 150 lat OSP Wieliczka