.


leroymerlin

kabaret

Opublikowano: 2020-01-27

Spotkanie Noworoczne 2020 - zdjęcia 
25 stycznia 2020 r. w CER „Solne Miasto” odbyło się tradycyjne "Spotkanie Noworoczne”. Rada Miejska podczas ostatniej sesji nadała tytuł Honorowego Obywatela Królewskiego Górniczego Miasta Wieliczka Pani Zofii Batko, która przez ostatnie 30 lat była skarbnikiem gminy Wieliczka. Uroczyste wręczenie miało nastąpić właśnie podczas tego Spotkania Noworocznego. Niestety Pani Zofia Batko zmarła kilka dni wcześniej. Symboliczne wręczenie aktu nadania tytułu honorowego Obywatela Miasta Wieliczka odbyło się z udziałem córki Pani Zofii - Bożeny Juszkiewicz. Tego wieczoru była też prowadzona zbiórka na rzecz Marcela Filo – 11 letniego mieszkańca Chorągwicy, który walczy z rakiem. Podczas tegorocznego Spotkania Noworocznego, burmistrz Wieliczki Artur Kozioł wręczył również Nagrodę Kulturalną Weronice Kozłowskiej – utalentowanej artystce z Podstolic, która w ostatnim czasie wzięła udział w zmaganiach na ogólnopolskiej muzycznej scenie popularnego programu „The Voice of Poland”. Tego wieczoru nie zabrakło wspólnego kolędowania z uczniami szkół muzycznych z Wieliczki i Gdowa, a gwiazdą wieczoru była Natasza Urbańska.


 
Spotkanie Noworoczne 2020 - zdjęcia - zobacz zdjęcia


7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań  
Data: 29 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Ostatni domowy mecz fazy zasadniczej już w najbliższą sobotę, czyli w wyjątkowy, dzień – 29 lutego.
7R Solna Wieliczka vs ENEA Energetyk Poznań
Filmowe Walentynki  
Data: 14 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Czekoladki, maskotki, serduszka – to wszystko już było na ubiegłoroczne Walentynki, na poprzednie też… Czas świętować w filmowym stylu. 14 lutego Kopalnia Soli „Wieliczka” zaprasza na niezapomnianą „Podziemną galę muzyki filmowej”.
Filmowe Walentynki
Bal Królewski A.D. 2020  
Data: 8 lutego 2020
Lokalizacja: Wieliczka

Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka, Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Centrum Edukacyjno - Rekreacyjnego „Solne Miasto” oraz Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce serdecznie zapraszają na Bal Królewski A.D. 2020, który odbędzie się 8 lutego 2020 roku o godzinie 19:00, w centrum Edukacyjno-Rekreacyjnym "Solne Miasto".
Bal Królewski A.D. 2020