.
Wieliczka City


Opublikowano: 2019-09-29

Turniej piłkarski służb ochrony na stadionie KS Górnik Wielliczka [zdjęcia] 
W sobotę 28 września na stadionie KS Górnik Wieliczka odbył się I Turniej Piłkarski Służb Ochrony Obiektów Muzealnych i Turystycznych o Puchar Prezesa Zarządu Zbigniewa Zarębskiego. W zawodach wzięli udział strażnicy z m.in. Wieliczki, Krakowa, Oświęcimia, Lublina, Warszawy i Łańcuta. Pierwsze miejsce w turnieju zdobyli ochroniarze z Muzeum Zamku Łańcut, drugie miejsce należało do Straży Ochrony Kopalni Soli Wieliczka, trzecie zajęli strażnicy z Państwowego Muzeum Auschwitz Birkenau.

 

Turniej piłkarski służb ochrony na stadionie KS Górnik Wielliczka [zdjęcia] - zobacz zdjęcia


Kabaret Młodych Panów: To jest chore!  
Data: 26 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.
Kabaret Młodych Panów: To jest chore!
Uroczystość Pasowania na Czytelnika  
Data: 25 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Kochani rodzice! Dział dziecięcy wielickiej biblioteki serdecznie zaprasza na uroczyste Pasowanie na Czytelnika dzieciaków od 0-6 lat, które zostały zapisane i otrzymały kartę biblioteczną w roku 2019.
Uroczystość Pasowania na Czytelnika
Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią  
Data: 18 października 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Jeden z najbardziej znanych (i lubianych) polskich publicystów i dziennikarzy, działacz społeczny i pisarz. Autor takich książek jak „Monopol na zbawienie”, „Kościół dla średnio zaawansowanych”, „Święci pierwszego kontaktu”. Znany ze szklanego ekranu jako współprowadzący popularny program „Mam talent”.
Spotkanie autorskie z Szymonem Hołownią