.


wse

Opublikowano: 2019-09-29

Turniej piłkarski służb ochrony na stadionie KS Górnik Wielliczka [zdjęcia] 
W sobotę 28 września na stadionie KS Górnik Wieliczka odbył się I Turniej Piłkarski Służb Ochrony Obiektów Muzealnych i Turystycznych o Puchar Prezesa Zarządu Zbigniewa Zarębskiego. W zawodach wzięli udział strażnicy z m.in. Wieliczki, Krakowa, Oświęcimia, Lublina, Warszawy i Łańcuta. Pierwsze miejsce w turnieju zdobyli ochroniarze z Muzeum Zamku Łańcut, drugie miejsce należało do Straży Ochrony Kopalni Soli Wieliczka, trzecie zajęli strażnicy z Państwowego Muzeum Auschwitz Birkenau.

 

Turniej piłkarski służb ochrony na stadionie KS Górnik Wielliczka [zdjęcia] - zobacz zdjęcia


Muzyczna Barbórka w Mediatece  
Data: 4 grudnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Już 4 grudnia w Wielickiej Mediatece odbędzie się Muzyczna Barbórka. O godzinie 19:00 w sali kinowej rozpocznie się koncert rumuńskich artystów z Satu Mare. Zagrają: George Negrea i Diu Osan. Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa fotografii Bogumiła Krużla: "Wieliczka - Królewskie Miasto Skarbów".
Muzyczna Barbórka w Mediatece
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli  
Data: 29-30 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W piątek odbędą się dwa koncerty, O godzinie 20.00 na scenie pojawi się zespół Czyli.MY z jednym setem, a następnie bluesowa formacja Bluesfera.
Andrzejki z muzyką na żywo i chilli
Mamma Mia: Relacje między rodzeństwem  
Data: 26 listopada 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Bez wątpliwości przyjście na świat nowego członka rodziny to wielka radość dla wszystkich domowników. Często zdarza się jednak , że młodsza siostra lub brat budzą w starszym rodzeństwie mieszane uczucia.
Mamma Mia: Relacje między rodzeństwem