bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Opublikowano: 2019-09-29

Turniej piłkarski służb ochrony na stadionie KS Górnik Wielliczka [zdjęcia] 
W sobotę 28 września na stadionie KS Górnik Wieliczka odbył się I Turniej Piłkarski Służb Ochrony Obiektów Muzealnych i Turystycznych o Puchar Prezesa Zarządu Zbigniewa Zarębskiego. W zawodach wzięli udział strażnicy z m.in. Wieliczki, Krakowa, Oświęcimia, Lublina, Warszawy i Łańcuta. Pierwsze miejsce w turnieju zdobyli ochroniarze z Muzeum Zamku Łańcut, drugie miejsce należało do Straży Ochrony Kopalni Soli Wieliczka, trzecie zajęli strażnicy z Państwowego Muzeum Auschwitz Birkenau.

 

Turniej piłkarski służb ochrony na stadionie KS Górnik Wielliczka [zdjęcia] - zobacz zdjęcia


Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016
Historia polskiej Policji - wystawa  
Data: 25-26 lipca 2020
Lokalizacja: Wieliczka

W tym roku przypada 101 rocznica powstania polskiej Policji. Z tej okazji, 25 oraz 26 lipca br., podczas obchodów Dni Św. Kingi, w budynku Mediateki Wielickiej, zostanie zorganizowana wystawa, poświęcona historii polskiej Policji podczas której prelekcje wygłosi asp. szt. Piotr Lachman.
Historia polskiej Policji - wystawa