Wieliczka

City
Wieliczka City wielicki portal informacyjny dla mieszkańców miasta

Wieliczka

i okolic!
Wieliczka City to informator turystyczny - Kopalnia Soli "

Wieliczka

"
Dziś jest: 10 lutego 2012

Uroczysty apel Jednostek OSP w Kokotowie

  Odbywa się: 28 sierpnia 2010 r.
Już jutro, w sobotę na boisku sportowym w Kokotowie odbędzie się uroczysty Apel Jednostek OSP którego organizatorem jest burmistrz Wieliczki Artur Kozioł. Apel ten ma być podziękowaniem za udział w akcjach przeciwpowodziowych jakie zostały przeprowadzone na terenie gminy w tym roku.

Na tym uroczystym apelu obecni również będą strażacy z Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Wieliczce, policjanci z Komendy Powiatowej Policji jak i również wieliccy strażnicy miejscy. Podczas tej imprezy od godziny 15:00 kobiety zarówno z samego Kokotowa jak i okolic będą miały okazję za darmo skorzystać z badań mammograficznych. Natomiast na najmłodszych gości będą czekały m.in. gry, zabawy, konkursy plastyczne, karuzela czy dmuchany zamek. Na murawie boiska odbędą się natomiast pokazy sprawnościowe młodzieżowych drużyn OSP. Uroczysty apel odbędzie się o godzinie 19:00 zaraz po mszy świętej w kościele w parafialnym Strumianach. Impreza zakończy się zabawą taneczną.

Program:

15:00 bezpłatne badania mammograficzne

16:00 program artystyczny:
– występ dzieci z przedszkola Puchatek
– pokaz sprawnościowy drużyn młodzieżowych OSP
– pokaz Ken – Jutsu
– pokazy gimnastyczne MKS Gimnazjon

18:00 msza święta w kościele parafialnym w Strumianach

19:00 uroczysty Apel jednostek OSP

20:00 zabawa taneczna


Wieliczka PolicjaWieliczka ImprezyWieliczka Sport
Aktualności | Artykuły | Wieliczka | Kopalnia Soli | Atrakcje turystyczne | Imprezy | Sport | Galeria | Bazar | Katalog firm | Dodaj firmę | Forum
O portalu Wieliczka City | Polityka prywatności i regulamin | Współpraca | Reklama | Kontakt
Copyright 2009 - 2012 © Wieliczka City - All Rights Reserved
Wieliczka City created by:Agencja Reklamowa Foxhunt