bmw


.


leroy merlin

wse

kabaret

Koronawirus - Wieliczka i Powiat Wielicki

---------- reklama ----------Przejdź do kolejnych stron:

1 2 3 4 5 6 7
W tym dziale znajdą Państwa informacje zarówno z Wieliczki jak i z całego powiatu wielickiego związane tylko i wyłącznie z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Zamieszczamy tutaj zarówno praktyczne informacje potrzebne do funkcjonowania w czasie epidemii jak i również najnowsze informacje dotyczące chociażby nowych zakażeń koronawirusem w naszym regionie.

Podążaj za kotem - wystawa  
Data: do 31 sierpnia 2020
Lokalizacja: Wieliczka

"Podążaj za kotem" to wystawa składająca się z 25 prac rumuńskich rysowników zrzeszonych w Klubie Rumuńskich Ilustratorów. Wystawę w Dziecięcej Strefie Wakacyjnej Wielickiej Mediateki można oglądać do 31 sierpnia.
Podążaj za kotem - wystawa
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016  
Data: 1-2 sierpnia 2020
Lokalizacja: Brzegi

Minęły już cztery lata od Światowych Dni Młodzieży, które odbyły się na Campus Misericordiae w Brzegach w 2016 roku. Na zamieszczonym poniżej plakacie znajdują się szczegóły obchodów IV rocznicy ŚDM2016.
IV rocznica Światowych Dni Młodzieży 2016
Historia polskiej Policji - wystawa  
Data: 25-26 lipca 2020
Lokalizacja: Wieliczka

W tym roku przypada 101 rocznica powstania polskiej Policji. Z tej okazji, 25 oraz 26 lipca br., podczas obchodów Dni Św. Kingi, w budynku Mediateki Wielickiej, zostanie zorganizowana wystawa, poświęcona historii polskiej Policji podczas której prelekcje wygłosi asp. szt. Piotr Lachman.
Historia polskiej Policji - wystawa