hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-02-06

Pożar cysterny z olejem napędowymWe wtorek 2 lutego br. w miejscowości Grabie zapaliła się cysterna przewożąca 16 000 litrów oleju napędowego.


Do pożaru cysterny z olejem napędowym doszło we wtorek około godziny 16:00 w Grabiu. Przed przybyciem na miejsce strażaków z PSP Wieliczka, kierowca cysterny za pomocą gaśnicy będącej na wyposażeniu pojazdu rozpoczął gaszenie ognia. Dzięki temu nie doszło do nagrzania płaszcza zbiornika z paliwem i rozprzestrzenienia się ognia. Gdy strażacy dotarli na miejsce przystąpili do zabezpieczenia pożarowego pojazdu oraz kontroli kamerą termowizyjną temperatury płaszcza zbiornika. Następnie zabezpieczono wyciek oleju napędowego, a po zakończonych działaniach cysterna została przekazana właścicielowi.   

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka