carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-09-09

Spotkanie autorskie z Agnieszką Czerwińską, autorką książki „Śmierć Grubej Berty, czyli...”


„Śmierć Grubej Berty, czyli jak zabić w sobie grubasa” to książka o niezwykłych przeżyciach i doświadczeniach, a także przekraczaniu swoich granic, którą od wielu tygodni możemy spotkać w księgarniach na półkach z bestsellerami.

fot. CKiT/A. Rogalska

Jej autorka Agnieszka Czerwińska jest jedną z pierwszych w Polsce modelek XXL i jednocześnie właścicielką agencji modelek plus size „Nobody`s Perfect”. Swoją postawą udowodniła wszystkim kobietom, że nie ma rzeczy niemożliwych i każdy jest w stanie osiągnąć zamierzony cel. W piątkowe popołudnie w Centrum Kultury i Turystyki w Wieliczce odbyło się spotkanie z autorką książki, która opowiedziała o swoich doświadczeniach i wymagającej walce z własnymi słabościami .

CKiT

Spotkanie autorskie z Agnieszką Czerwińską, autorką książki „Śmierć Grubej Berty, czyli...” - zobacz zdjęcia

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022