.
Opublikowano: 2017-05-22

Tomasz Wojdyła z OSP w Wieliczce na podium plebiscytu „Strażak Roku 2017”Miło Nam poinformować, że w Druh, Wiceprezes - Naczelnik OSP Wieliczka - Tomasz Wojdyła zajął 3. miejsce w plebiscycie Gazety Krakowskiej "Strażak Roku 2017"!


W zakończonym 19 maja głosowaniu zdobył 3679 głosów, co pozwoliło mu na zajęcie miejsca na podium. 26 maja na Gali Plebiscytu w TAURON Arena Kraków Tomasz odbierze zatem dwie nagrody - za 3 miejsce w ogólnym plebiscycie oraz za 1. miejsce w etapie powiatowym. Pragniemy bowiem przypomnieć, że we wcześniejszym etapie powiatowym Tomasz zajął 1. miejsce i otrzyma również tytuł STRAŻAKA ROKU POWIATU WIELICKIEGO! Dla OSP Wieliczka to wielka rzecz. Jeszcze niedawno z wielkimi problemami, jednostka pokazała swoją siłę i umiejętność mobilizacji. Pragniemy serdecznie podziękować WSZYSTKIM DRUHNĄ i DRUHOM OSP WIELICZKA, WSZYSTKIM OSOBOM ZWIĄZANYM Z JEDNOSTKĄ ALE RÓWNIEŻ MIESZKAŃCOM MIASTA I GMINY WIELICZKA KTÓRZY WŁĄCZYLI SIĘ W AKCJĘ I POMAGALI W GŁOSOWANIU! Dla nas to ogromny sukces, który jest również Waszym sukcesem! Tomkowi szczere i serdeczne gratulacje od każdego członka OSP!  DLA NAS JESTEŚ NAJLEPSZY!

OSP Wieliczka   

35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022