carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2015-09-23

Wpadł z narkotykami


W ubiegłą środę Policjanci z Komisariatu Policji w Niepołomicach podczas kontroli drogowej zatrzymali 22 letniego mieszkańca powiatu wielickiego.

fot. archiwum WieliczkaCity.pl

W środę około godziny 13.00 podczas kontroli drogowej funkcjonariusze podczas kontroli drogowej wyczuli dziwny zapach z wnętrza zatrzymanego samochodu. W trakcie przeszukania pojazdu okazało się, że 22 letni kierujący posiadał przy sobie około 9,5 grama marihuany. Następnie dokonano przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny gdzie ujawniono 604 gramy suszu roślinnego w postaci marihuany. Ponadto ustalono, że mężczyzna w ogóle nie powinien prowadzić samochodu ponieważ posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka