carrefour


.


leroymerlin

Opublikowano: 2016-09-11

Bezpieczny powrót do szkoły 2016 w Xtreme Park - zdjęcia 
W wielickim parku linowym Xtreme Park obyła się kolejna edycja imprezy "Bezpieczny powrót do szkoły". Na przybyłych gości, zwłaszcza tych najmłodszych czekało wiele atrakcji połączonych z praktyczną wiedzą na temat bezpiecznego zachowania na drodze. W tym roku odbyły się również pokazy strażackie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Zapraszamy do obejrzenia naszych zdjęć z tego wydarzenia.

 
Bezpieczny powrót do szkoły 2016 w Xtreme Park - zdjęcia - zobacz zdjęcia


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka
29. Finał WOŚP w Wieliczce  
Data: 31.01.2021
Lokalizacja: Wieliczka

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
29. Finał WOŚP w Wieliczce