hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2020-09-19

Dzień z Historią – Wehikuł Czasu – zdjęcia 
W sobotę 19 września przed Wielicką Mediateką odbył się „Dzień z Historią – Wehikuł Czasu”. Podczas tego wydarzenia wieliczanie mieli okazję przenieść się do czasów średniowiecza. Na przybyłych gości czekało wiele atrakcji, zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Odbyły się m.in. gry, zabawy, konkursy, pokazy walk, prezentacje ubiorów czy warsztaty rzemiosła. Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.
Dzień z Historią – Wehikuł Czasu – zdjęcia - zobacz zdjęcia


Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online  
Data: 27.02.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Miasto i Gmina Wieliczka zaprasza na koncert online Renaty Przemyk. Transmisja z Wielickiej Mediateki rozpocznie się w sobotę 27 lutego o godzinie 18:00. Koncert do obejrzenia na profilu FB Miasta i Gminy Wieliczka
Renata Przemyk w Wielickiej Mediatece - koncert online
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka  
Data: 13.02.2021
Lokalizacja: Siercza

W najbliższą sobotę 13 lutego o 8:30 rozpocznie się akcja charytatywna organizowana przez Oddziały Przedszkolne i całą społeczność Szkoły Podstawowej w Sierczy. Walentynkowy Kiermasz Ciast dla Tymka odbędzie się przy BAZIE, Siercza 1.
Walentynowy kiermasz ciast dla Tymka
29. Finał WOŚP w Wieliczce  
Data: 31.01.2021
Lokalizacja: Wieliczka

29. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 31 stycznia 2021 roku. W tym roku Orkiestra zbiera pieniądze dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy.
29. Finał WOŚP w Wieliczce