carrefour
.leroymerlinOpublikowano: 2014-04-06

Wyglądało groźnie, a chodziło tylko o...
Około godziny 17:00 na wielickie osiedle Sienkiewicza wjechała dość szybko jednostka straży pożarnej. Strażacy wbiegli do jednego z bloków. Po chwili przyjechała policja, pojawiła się też dość szybko druga jednostka straży pożarnej. Przed balkonem mieszkania do którego próbowano się dostać rozstawiono drabinę i jeden ze strażaków wszedł na górę, aby sprawdzić czy przez okno nie można się dostać do środka. Wszystko wyglądało dość poważnie, ale tylko wyglądało, bowiem cała akcja była spowodowana tylko zalanym mieszkaniem. 

Wyglądało groźnie, a chodziło tylko o... - zobacz zdjęcia

20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021