.
Biuro i komputery

 • Nowoczsne Centrum Technologii Informatycznych NCTI

  Nowoczsne Centrum Technologii Informatycznych NCTI

  Usługi informatyczne (firmy i klienci indywidualni): serwis komputerowy (serwis komputerów, laptopów, tabletów), serwis telefonów komórkowych, strony WWW, pozycjonowanie stron, reklama internetowa. Komputery: sprzedaż, naprawa, modernizacja, sieci komputerowe. Obsługa informatyczna firm. Także dojazd do klienta!
 • Soft Serwis

  Soft Serwis

  Prowadzimy działalność w zakresie kompleksowej obsługi firm. Posiadamy profesjonalną kadrę pracowników z ponad 10-cio letnim doświadczeniem w branży. Zapraszamy firmy z regionu do współpracy.
 • ZAKBAJT

  ZAKBAJT

  Firma powstała w 1991 roku. W swojej wieloletniej działalności zdobyliśmy niezbędne doświadczenie i wiedzę do tego aby sprostać wyzwaniom z dziedziny komputerów i systemów operacyjnych. Obecnie w naszym serwisie oferujemy profesjonalne naprawy komputerów przenośnych i stacjonarnych, odzyskiwanie danych, czyszczenie komputerów z wszelkiego rodzaju \"infekcji wirusowych\". Na zlecenie klienta możemy dokonać fachowej ekspertyzy sprzętu komputerowego. W naszej ofercie jest obsługa informatyczna firm i instytucji na zasadzie odrębnych umów dwustronnych zapewniających reakcję na awarię nawet w ciągu 2 godzin. Ponadto od samego początku istnienia na rynku urządzeń fiskalnych zajmujemy się ich sprzedażą i serwisowaniem. Świadczymy usługi związane z certyfikowanym podpisem elektronicznym
 • HIGH.PL

  HIGH.PL

  Firma HIGH.PL specjalizuje się w serwisie notebooków oraz komputerów stacjonarnych na miejscu u Klienta.