.
Nauka

 • Przedszkole *Bambini* Montessori - Wieliczka

  Przedszkole *Bambini* Montessori - Wieliczka

  Przedszkole Montessori - Wieliczka wyposażone jest w materiały utworzone według oryginalnych wzorców Marii Montessori. Przygotowane otoczenie to jeden z dwóch filarów pedagogiki Montessori - przestrzenne, uporządkowane pomieszczenia urządzone dla potrzeb i wzrostu Twojego dziecka, daje maksymalny komfort przebywania i zdobywania umiejętności potrzebnych do życia i nauki.
 • Przedszkole Junior Sport

  Przedszkole Junior Sport

  Przedszkole Junior Sport - Maluchy z werwą! to nowe, wyjątkowe miejsce, które powstało z myślą o aktywnej edukacji Waszych dzieci. Stworzyliśmy unikatowy system aktywnego rozwoju dla najmłodszych oparty na dwóch równoważnych filarach: edukacji i aktywnej zabawie. Prosportowy profil przedszkola, w połączeniu z ciekawie rozbudowanym programem edukacyjnym zapewnią idealny rozwój dla wszystkich Maluchów z werwą!
 • Klub Zabawy Twórczej

  Klub Zabawy Twórczej "Tygrysek ED"

  Kameralne przedszkole zlokalizowane w spokojnej okolicy. Posiadamy własny ogródek i bogato wyposażone zaplecze. Realizujemy program nauczania pod nadzorem kuratorium. Organizujemy zajęcia adaptacyjne dla dzieci od 1,5 r. oraz urodziny dla dzieci
 • Leader School

  Leader School

  Leader School to szkoła języków obcych i firma edukacyjna oferująca nowoczesne podejście do nauczania. Naszą siłą jest wiedza i doświadczenie w branży edukacyjnej, które pozwoliły nam na podjęcie aktywności na różnych obszarach wiedzy.Istniejemy trzynaście lat na rynku i mamy 30 placówek w całej Polsce. Posiadamy szeroką ofertę programów szkoleniowych, dlatego w naszej szkole uczą się dzieci, młodzież, osoby dorosłe, jak również całe rodziny. Mamy do zaoferowania ciekawe i aktywne metody nauczania, dzięki którym nauka staje się przyjemnością
 • MAESTRA Firma Szkoleniowa Małgorzata Fic

  MAESTRA Firma Szkoleniowa Małgorzata Fic

  MAESTRA to miejsce, gdzie entuzjazm i zaangażowanie przeplatają się z wyobraźnią i kreatywnością, a wspólna wizja jednoczy twórcze umysły i oryginalne osobowości. Naszym celem jest wzbogacanie egzystencji drugiego człowieka, pomoc w rozwoju umiejętności osobistych i społecznych, poszerzanie świadomości własnego potencjału i podpowiadanie możliwości jego realizacji.
 • AXON Poland Sp. z o.o.

  AXON Poland Sp. z o.o.

  Międzynarodowa Sieć Nauczania AXON istnieje od 1995 roku. Przez ponad czternaście lat swojej działalności AXON zoptymalizował system nauczania, wprowadzając nowe pomysły i nowatorskie programy. AXON jest największą siecią szkół językowych i komputerowych. Na chwilę obecną sieć AXON stanowi ponad 350 szkół na całym świecie. Liczba ta będzie się zwiększać w miarę ekspansji sieci na inne kraje. Oferta AXON jest dostosowana do uwarunkowań społeczno - kulturowych każdego regionu.
 • Przedszkole Puchatek

  Przedszkole Puchatek

  Przedszkole mieści się w budynku Domu Strażaka w Kokotowie W okolicach Krakowa Bieżanowa, Wieliczki i Niepołomic Promujemy zdrowy styl życia i aktywność ruchową poprzez częste zabawy na świeżym powietrzu. Tworzymy atmosferę ciepła i zrozumienia, tak aby dzieci czuły się kochane, akceptowane i szczęśliwe. Kładziemy nacisk na naukę języków obcych oraz rzetelne przygotowanie do rozpoczęcia nauki w szkole.
 • Kraina Zabawy i Wyobraźni Narnia

  Kraina Zabawy i Wyobraźni Narnia

  Kraina Zabawy i Wyobraźni Narnia to kameralny klub malucha w Wieliczce przeznaczone dla dzieci od 1,5 roku do 5 lat. Naszym głównym założeniem jest to, że rozwój dziecka powinien być dostosowany do jego indywidualnych potrzeb, i być pobudzany głównie poprzez wzbudzanie aktywności dziecka w zabawie. W swoim programie opiekuńczym oferujemy autorskie programy pracy z dziećmi.
 • Centrum Nauki Języków Obcych KONTEKST

  Centrum Nauki Języków Obcych KONTEKST

  Szkoła Językowa KONTEKST istnieje na lokalnym rynku już blisko 11 lat. Naszym celem jest profesjonalne i skuteczne nauczanie. Oferujemy naszym Słuchaczom szeroką ofertę szkoleń językowych zarówno dla dzieci i młodzieży, jak i dla dorosłych. Organizujemy również kursy językowe dla firm i instytucji. Prowadzimy szkolenia w budynku KONTEKST przy ul. Kosiby 3 lub w siedzibie Klienta.
 • Ośrodek Szkolenia Kierowców EWELMAR

  Ośrodek Szkolenia Kierowców EWELMAR

  Specjalizujemy się w szkoleniu kandydatów na kierowców, jak również ich doszkalaniu oraz doszkalaniu techniki prowadzenia pojazdu ( również dla osób posiadających już prawo jazdy ) Instruktorzy, którzy u nas pracują posiadają wszelkie potrzebne kwalifikacje jak również posiadają doświadczenie zawodowych kierowców. Są to osoby z wzorowym i indywidualnym podejściem do każdego kursanta co potwierdzić mogą wszyscy nasi dotychczasowi kursanci. Co do kursu mamy szeroką ofertę , każdy znajdzie coś dla siebie , można uczęszczać na kurs w grupie , można mieć indywidualny tok nauczania , jeśli chodzi o zajęcia praktyczne tutaj podobnie jak w teorii każdy ma możliwość wyboru kiedy i o której , sami sobie Państwo wybierają dogodne terminy , decydują Państwo jak często chcą jeździć i w jakim czasie chcą Państwo zakończyć kurs. Posiadamy pojazdy na których odbywają się egzaminy w Ośrodkach Egzaminowania