.
Budownictwo

 • F.H.U.

  F.H.U. "JPARKIET" s.c. Lucyna Jarecka i Łukasz Jarecki

  Firma zajmuję się sprzedażą podłóg drewnianych oraz usługami parkieciarskimi. Oferujemy: parkiety krajowe i egzotyczne, deski podłogowe, panele z drewna naturalnego, deski tarasowe, schody, profesjonalne środki do pielęgnacji podłóg. Usługi: układanie, cyklinowanie, polerowanie, lakierowanie, olejowanie, wyrób i montaż schodów
 • Biuro Geodezyjno-Projektowe PROGRES Andrzej Woźniak

  Biuro Geodezyjno-Projektowe PROGRES Andrzej Woźniak

  Firma istnieje od 2003 r w Krakowie na os. Oświecenia. W związku z aktualnie trwającą przeprowadzką właściciela do Wieliczki na ul. Zbożową rozszerza swoją działalność na powiat wielicki.
 • ak.projekty sc A.Batko J.Dębowski

  ak.projekty sc A.Batko J.Dębowski

  Firma ak.projekty oferuje wielobranżowe opracowania projektowe w zakresie projektów architektoniczno - budowlanych, projektów konstrukcji, projektów branżowych, wraz z niezbędnymi uzgodnienniami rzeczoznawców ds. sanitarnych, BHP oraz p.poż. Na życzenie klienta dodatkowo wykonujemy kosztorysy. W zakres naszej działalności wchodzą także inwentaryzacje architektoniczno - budowlane, świadczymy ponadto usługi w dziedzinie aranżacji wnętrz i autorskich projektów mebli.
 • FHU

  FHU "DANMAR"

  Firma Handlowo Usługowa "DANMAR" prowadzi sprzedaż wysokiej jakości pokryć dachowych wytwarzanych przez BLACHOTRAPEZ z blach renomowanych firm THYSSEN KRUPP STEEL AG oraz ARCELOR MITTAL. Wyroby posiadają gwarancję producenta 10,15 i 25 lat. Oferujemy również okna i drzwi z PCV i aluminium firmy EUROCOLOR. Wyroby tej firmy cechuje estetyka, innowacyjność, niezawodność a także wysoka jakość i 10-letnia gwarancja. Pragniemy zdobywać uznanie klientów, oferując im wysokiej jakości produkty, a naszym hasłem jest "DOBRA JAKOŚĆ W DOBREJ CENIE"
 • Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego 5

  Wypożyczalnia Sprzętu Budowlanego 5

  Wypożyczamy maszyny i urządzenia budowlane dla firm oraz klientów indywidualnych.
 • Kopuła+

  Kopuła+

  Sprzedaż projektów typowych. Adaptacje projektów.Projekty budynków mieszkalnych usługowych. Projekty przyłączy. Charakterystyki energetyczne.
 • Krakam

  Krakam

  Firma Krakam zajmuje się obróbką kamienia naturalnego do każdej jego postaci. Nasz zespół aktualnie składa się z wielu fachowców pokrewnych dziedzin. Oprócz kamieniarzy z wieloletnim doświadczeniem współpracują z nami rzeźbiarze, projektanci, architekci, brukarze czy stolarze. Zajmujemy się obróbką, sprzedażą i montażem zarówno kamienia łupanego jak i ciętego. W naszej ofercie oprócz granitów, marmurów, piaskowców czy trawertynów, można znaleźć nawet najbardziej egzotyczne kamienie świata. Na swoim koncie mamy już wiele ciekawych realizacji zarówno u klientów indywidualnych jak i w budynkach użyteczności publicznej. Posiadamy pełne
  zaplecze maszynowe do obróbki i montażu nawet najbardziej skomplikowanych elementów z kamienia naturalnego.
 • F.H.U. TES EWA KWIECIEŃ

  F.H.U. TES EWA KWIECIEŃ

  Witamy Państwa w świecie rzeczy poukładanych. W świecie, gdzie każdy szczegół jest dopracowany. Już od prawie 20 lat nasza firma zapewnia klientom najwyższej, jakości usługi zabudowy wnętrz. Proponowane przez nas rozwiązania, poprzez swoją funkcjonalność, trwałość i elegancję przyniosły marce KOMANDOR wiele nagród i sławę. Samo słowo KOMANDOR stało się synonimem.
 • ProDeck Sp. z o. o.

  ProDeck Sp. z o. o.

  ProDeck -nowoczesne i fukcjonalne systemy desek kompozytowych. Deski kompozytowe ProDeck, nadadzą każdemu tarasowi i ogrodzeniu nowy wymiar. Dzięki zastosowaniu innowacyjnego połaczenia naturalnego drewna i polimeru, powstał zupełnie nowy materiał budowlany - kompozyt łączący w sobie najlepsze właściwości obydwu materiałów z osobna.
 • Usługi Elektryczno - Wykończeniowe

  Usługi Elektryczno - Wykończeniowe

  Wykonujemy instalacje elektryczne w pełnym zakresie: Alarmowe, Komputerowe, Ogrodowe, Odgromowe, TV, Zasilanie placu budowy
Strona: 1 2 3