.
Usługi dla firm

 • Agencja Reklamowa Foxhunt

  Agencja Reklamowa Foxhunt

  Foxhunt Agencja Reklamowa jest młodą, a zarazem dynamicznie rozwijającą się firmą na rynku. Zaledwie po kilku miesiącach działalności podjęliśmy stałą współpracę z kilkoma firmami z różnych regionów Polski. Fakt ten bardzo nas cieszy ponieważ oznacza to, że nasza firma jest godną zaufania. Nawiązując stałą współpracę w tak krótkim czasie wykazaliśmy się profesjonalnym podejściem do klienta, wysoką jakością obsługi, terminowością oraz nieprzeciętnymi projektami graficznymi. Dziękujemy za to zaufanie i z pełnym spokojem zapewniamy, że nasi klienci nigdy nie zawiodą się na naszej firmie.
 • PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA LOBI

  PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA LOBI

  Jesteśmy pierwszą w Wieliczce pracownią prowadzącą badania w zakresie psychologii transportu. Orzekamy o predyspozycjach psychofizycznych niezbędnych do wykonywania zadań na różnych stanowiskach pracy. Badania psychotechniczne przeprowadzamy sprawnie i bezstresowo na nowoczesnych oraz łatwych w obsłudze aparatach pomiarowo-kontrolnych.
 • Ligęza-Haft

  Ligęza-Haft

  Firma usługowo produkcyjna. Specjalizuje się w wykonywaniu niskonakładowych haftów komputerowych, reklamowych na odzieży, materiałach i tkaninach powierzonych przez klienta lub własnych.Zdobienia tekstyliów różnego rodzaju haftem wykonujemy na: wykrojach, koszulkach, odzieży roboczej, ręcznikach, gadżetach reklamowych,plecakach, torbach, etc. oferujemy różnego typu naszywki, emblematy, logo, tarcze szkolne, plakietki, hafty artystyczne, okolicznościowe, regionalne.
 • F.H.

  F.H. "Camel" Barbara Jordan

  Sprzedaż wydawnictw i bezpłatna dostawa
 • KeyTax Biuro rachunkowe

  KeyTax Biuro rachunkowe

  Biuro rachunkowe KeyTax to dynamicznie rozwijające się licencjonowane biuro rachunkowe działające na terenie Krakowa, Wieliczki i okolic. Korzystając z usług naszego biura masz pewność oszczędności czas i pieniędzy. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a problemy Waszej firmy stają się wyzwaniem dla nas. Klientom zapewniamy wsparcie merytoryczne i pomoc naszych ekspertów. W naszej pracy skupiamy się na ciągłym podnoszeniu kwalifikacji i aktualizacji znajomości przepisów, wykorzystujemy profesjonalne narzędzia finansowe i księgowe. Nasza oferta skierowana jest do osób ceniących sobie profesjonalną obsługę i wygodę.
 • Neoreklama

  Neoreklama

  Firma Neoreklama jest producentem wszelkiego typu reklam, oferujemy także usługi poligraficzne- drukarnia. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w dziedzinie reklamy. Gwarantujemy wysoką jakość,niskie ceny, terminowość. Reklama od projektu po montaż.Serwis.
 • Biuro Usług Finansowo-Księgowych ZYSK

  Biuro Usług Finansowo-Księgowych ZYSK

  Firma powstała w czerwcu 2009 roku, oferuje usługi dla małych firm prowadzących działalność gospodarczą oraz nowopowstałych, w razie konieczności posiadamy fachowe doradztwo prawne i bhp.
 • BIURO RACHUNKOWE

  BIURO RACHUNKOWE "PERFEKT"

  Biuro powstało w 2010 roku, na bazie wieloletniego doświadczenia w branży, oraz współpracy z renomowanymi biurami doradców podatkowych, oraz biegłych rewidentów. Posiadane doświadczenie umożliwia zaoferowanie naszym klientom optymalny zakres usług zgodny z ich potrzebami i wymaganiami - gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie wszelkich informacji dotyczących naszych klientów.
 • KKL-STUDIO Agencja Reklamy

  KKL-STUDIO Agencja Reklamy

  Agencja Reklamy - kompleksowa obsługa firm! Sprawdź ile możesz zaoszczędzić
 • Firma Usługowa TeBe

  Firma Usługowa TeBe

  Firma oferuje usługi z zakresu zabezpieczania robót drogowych oraz wynajmu oznakowania na terenie Wieliczki, Krakowa i województwa małopolskiego. Firma posiada udokumentowane referencje.
Strona: 1 2