hyundai


.


leroymerlin

mazda

PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA LOBI

Nazwa firmy: PRACOWNIA PSYCHOLOGICZNA LOBI
Adres firmy: ul. Artura Grottgera 58/218 (przy E4) | Wieliczka
Telefon: 507 050 686
NIP: 868-169-17-70
Adres www: www.psychotestykierowcy.pl

O firmie

Jesteśmy pierwszą w Wieliczce pracownią prowadzącą badania w zakresie psychologii transportu. Orzekamy o predyspozycjach psychofizycznych niezbędnych do wykonywania zadań na różnych stanowiskach pracy. Badania psychotechniczne przeprowadzamy sprawnie i bezstresowo na nowoczesnych oraz łatwych w obsłudze aparatach pomiarowo-kontrolnych.

Zdjęcia firmy

Produkty i usługi

Posiadamy zaświadczenie potwierdzające wpis do rejestru przedsiębiorców prowadzących pracownie psychologiczne oraz zezwolenie Marszałka Województwa Małopolskiego do prowadzenia badań i wydawania orzeczeń psychologicznych.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo badania psychologiczne popularnie nazywane psychotestami dla: kierowców i kandydatów na kierowców wszystkich kategorii prawa jazdy, kierowców pojazdów służbowych, kierowców rajdowych, egzaminatorów i instruktorów, operatorów maszyn i urządzeń, pracowników pracujących na wysokości, osób wykonujących prace wymagające szczególnych predyspozycji psychofizycznych oraz osób skierowanych przez policję. Zajmujemy się także wsparciem firm w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi poprzez rekrutację i selekcję pracowników na wszystkie szczeble zarządzania. Dla osób poszukujących pracy oferujemy pomoc w znalezieniu odpowiedniego miejsca zatrudnienia oraz wsparcie w zakresie diagnozy predyspozycji zawodowych i możliwości kariery zawodowej.

Godziny otwarcia

pn-pt 8.00-16.00 sb 9.00-13.00(po wcześniejszej rejestracji telefonicznej)

Dane kontaktowe

Telefon: 507 050 686
E-mail: paulinalondo@interia.pl