.
Dom i Ogród

 • Galeria Upominków Niebanalnych

  Galeria Upominków Niebanalnych "Sweet Art"

  "Galeria Upominków Niebanalnych" to sklepik o niepowtarzalnym klimacie, w którym można znaleźć nietypowe upominki tworzone z pasją. Oferujemy w przeważającej mierze rękodzieło artystyczne. Każdego dnia w sklepie pojawiają się nowe przedmioty dzięki czemu ilość upominków rośnie. To jedyna tego typu firma w Wieliczce. Tylko tutaj klient może wejść do pracowni i na własne oczy zobaczyć jak powstają sprzedawane w sklepiku przedmioty.Serdecznie Zapraszamy :)
 • Lubosz

  Lubosz

  Firma produkuje lampy witrażowe, witraże oraz inne ozdoby ze szkła witrażowego.
 • DOMFLOOR

  DOMFLOOR

  DOMFLOOR znajduje się przy drodze głównej na Gdów, obok Urzędu Gminy Biskupice, 2 km od Wieliczki. Zajmujemy się sprzedażą wszelkiego rodzaju podłóg, drzwi, ścian i wszelkich akcesorii. Doradzamy, Dostarczamy, Układamy, Montujemy GRATIS! U nas najważniejsze jest zadowolenie klienta- można się targować - RABATY DLA KAŻDEGO:)! SERDECZNIE ZAPRASZAMY
 • Salon Meblowy

  Salon Meblowy "CHOLTEX"

  Firma zajmuje się sprzedażą mebli wybranych i sprawdzonych polskich producentów, oferujemy meble pokojowe, systemowe i młodzieżowe, meble kuchenne (również na wymiar), sypialnie, meble wypoczynkowe i inne. Postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania i sprawdzonych producentów. Dla podniesienia atrakcyjności naszej oferty sprzedajemy meble zmontowane, na życzenie Klienta meble mogą być w paczkach. Proponowane przez nas meble są funkcjonalne z oryginalną formą projektową. Zapewniamy transport i pełną obsługę w zakresie sprzedaży ratalnej.
 • W-Deche Wyroby z Drewna

  W-Deche Wyroby z Drewna

  Dobra jakość i przystępna cena, są naszym priorytetem.....
 • SCANDINAVIA KOMINKI NORWESKIE

  SCANDINAVIA KOMINKI NORWESKIE

  Od 1990 r jesteśmy firmą kominkową, sprzedającą kominki norweskie, francuskie i polskie, w dobrych cenach i w dobrej jakości. W ofercie mamy ponad 300 wzorów kominków. Większość naszych kominków to kominki akumulacyjne, nagrzewające się i utrzymujące ciepło podobnie jak kominki kaflowe. Nasza Pracownia Kominkowa zajmuje się również montażem kominków i jest w tym najlepsza. Zapraszamy, jestesmy niedaleko Wieliczki.
 • Zakład Kominiarski

  Zakład Kominiarski

  usługi kominiarskie
 • F.H.U. POLKUT

  F.H.U. POLKUT

  Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji bram, przęseł ogrodzeniowych, balustrad, elementów kutych. Zajmujemy się również profesjonalnym montażem i sprzedażą automatyki do bram na terenie Małopolski.