.
Rozrywka i rekreacja

 • FUN SCHOOL Szkoła Narciarstwa i Snowboardu

  FUN SCHOOL Szkoła Narciarstwa i Snowboardu

  Szkoła Narciarstwa i Snowboardu FUN SCHOOL specjalizująca się w obsłudze \"amatorów białego szaleństwa\". Od wielu lat posiadamy licencję szkoleniową Polskiego Związku Narciarskiego. Siedziba firmy znajduję się w Zakopanem. Zapewniamy fachową kadrę instruktorów Polskiego Związku Narciarskiego oraz studentów i absolwentów AWF Kraków.. Zajęcia prowadzone są od poziomu podstawowego,
  aż po szkolenie specjalistyczne: freestyle, freeride.
 • Agencja Artystyczna BOB-art

  Agencja Artystyczna BOB-art

  Zespoły muzyczne na wesela, które mogą państwo znaleźć w ofercie agencji artystycznej BOB-art,cieszą się uznaniem i znakomicie bawią gości weselnych.W naszej ofercie znajdują się małe i duże składy grające muzykę na żywo,znani z anten radiowych dj-e.Organizujemy oprawę muzyczną w kościołach,z udziałem artystów operowych.Wesele może uświetnić też występ artysty mistrza iluzji, który wprowadzi gości w świat magii.W ofercie naszej agencji jest też Teatr Iluzji ze spektaklami okolicznościowymi,w tym także dla dzieci.Zajmujemy się też organizacją koncertów kameralnych / w tym także muzyki poważnej/,kabaretów,oraz imprez plenerowych różnego rodzaju.Nagłaśniamy też imprezy,oraz konferencje.
 • GAMA

  GAMA

  Restauracja która w menu ma polskie potrawy . Mieszcząca 65-osób. Przystosowana dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy własnymi miejscami parkingowymi. Dwa ogródki z oryginalnym duńskim piwem
 • Restauracja Pub i Pizzernia Zaścianek

  Restauracja Pub i Pizzernia Zaścianek

  Restauracja Pub i Pizzernia Zaścianek. W piątki karaoke w Pubie w Restauracji. Disco.W sobotę wieczorki taneczne żywa muzyka.
 • STAJNIA BODZANÓW HOTEL DLA KONI

  STAJNIA BODZANÓW HOTEL DLA KONI

  Hotel/pensjonat dla koni koło Krakowa między Wieliczką, a Niepołomicami.
 • Restauracja Kinga

  Restauracja Kinga

  Mamy zaszczyt zaprosić Państwa do naszej Restauracji gdzie w miłej atmosferze serwujemy dania kuchni polskiej oraz miedzynarodowej w zaskakujaco przystępnych cenach.