.
Budownictwo

 • FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA SARG-BUD

  FIRMA BUDOWLANO-REMONTOWA SARG-BUD

  Jesteśmy firmą rodzinną z długoletnią tradycją, działamy w branży już od 1982 roku. Specjalizujemy się w budowie domów mieszkalnych , kompleksowym wykończeniu wnętrz, adaptacjami poddaszy. Oferowane przez nas usługi są realizowane terminowo oraz cechują się wysoką jakością wykonania. Służymy profesjonalną poradą w kwestii doboru materiałów budowlanych.
 • SAN-GEO

  SAN-GEO

  Nasza firma działa na polskim rynku usług geodezyjnych od 1979 roku. W prowadzonej od ponad 20-tu lat działalności łączymy praktyczne, wieloletnie doświadczenie geodetów z wiedzą i otwartością na nowości techniczne i zmiany przepisów prawnych.
 • ALLBUD

  ALLBUD

  Firma remontowo - budowlana
 • Biuro Obsługi Budownictwa

  Biuro Obsługi Budownictwa "Bień"

  Świadczę usługi pełnienia funkcji inspektora nadzoru.sporządzam opinie techniczne o obiektach budowlanych, sporządzam okresowe przeglądy stanu technicznego obiektów, kosztorysuję.
 • F.P.H.U

  F.P.H.U "AUTOMATYK" Mateusz Jeziorek

  Firma F.P.H.U "AUTOMATYK" Automatyka domowa, ogrodzenia, to nowoczesna firma stawiająca na kompleksową oraz fachową obsługę klienta. Zajmujemy się usługami w zakresie monitoringu wizyjnego, napędami do bram garażowych, przesuwnych oraz dwuskrzydłowych, montażem wideodomofonów, domofonów, instalacjami alarmowymi, ogrodzeniami panelowymi oraz bramami garażowym, kutymi, panelowymi. Zapraszamy zarówno klientów instytucjonalnych, firmy oraz indywidualnych
 • Budvar Centrum

  Budvar Centrum

  Chcielibyśmy zaproponować ofertę naszej firmy. Jesteśmy partnerem handlowym, jednego z największych wiodących producentów stolarki otworowej BUDVAR CENTRUM, która działa na rynku blisko 14 lat. W naszej ofercie znajdziecie Państwo nowoczesne okna PCV w profilach KBE oraz TROCAL, wytłaczanych w Niemczech, okienno-drzwiowe systemy z aluminium oraz produkty wykonane z ekologicznego i naturalnego drewna. Atutem naszych okien są okucia ROTO NT, które są pokryte nierdzewną masą zapobiegającą korozji. Dolne poziome ramię skrzydła wyposażone jest zawsze w antywyważeniową rolkę grzybkową zakotwiczającą się w zaczepie na ościeżnicy. Dzięki temu już w standardzie zapewnione jest lepsze zabezpieczenie przed próbami wyważenia skrzydła. Stolarka wyposażona jest w szyby z powłoką niskoemisyjną firmy Press-Glas, która zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną oraz bardzo dobrą przepuszczalność światła słonecznego.
 • Zakład Usług Elektrotechnicznych ZŁOTEK S.C.

  Zakład Usług Elektrotechnicznych ZŁOTEK S.C.

  firma powstala w 1991 roku dzialamy bez przerwy w branzy zabezpieczen domu i wystroju okien.
 • Arche-Styl

  Arche-Styl

  Arche-styl to biuro projektowe. Specjalizujemy się w projektowaniu architektury mieszkaniowej i usługowej. 
 • DEKOR Z_U_H

  DEKOR Z_U_H

  Firma "DEKOR' działa na rynku od 2000r, Oferujemy szereg prac remontowo-wykończeniowych. Swoje prace wykonujemy rzetelnie zgodnie ze sztuka budowlaną, dotrzymujemy terminów ,udzielamy gwarancji.
 • Drew-Schod

  Drew-Schod

  Wykonujemy schody drewniane na terenie małopolski (Kraków, Wieliczka). W naszej ofercie znajdują się schody zabiegowe, schody samonośne, schody na betonie. Wykorzystujemy różne rodzaje drewna (dębowe, jesionowe, buk). Mamy ponad 10 lat doświadczenia w branży produkcji i montażu schodów. Zapraszamy do kontaktu.
Strona: 1 2 3