. carrefour

cotton
Opublikowano: 2019-03-31

Praca w kopalniDział Usług Gastronomicznych Kopalni Soli „Wieliczka” poszukuje cukiernika (umowa o pracę), a także pracowników na zbliżający się sezon wzmożonego ruchu turystycznego (umowa zlecenie).


Grande finale dobrego posiłku lub po prostu do kawy – pyszny deser to pokusa, wobec której ciężko zostać obojętnym. Te serwowane w wielickiej kopalni oczarowują i smakiem, i wyglądem. Dział Usług Gastronomicznych szuka cukiernika, który będzie przygotowywał ciasta i desery dla turystów oraz gości uczestniczących w podziemnych wydarzeniach.

Potrzebna jest osoba, która zmierzy się z zamówieniami indywidualnymi, np. weselny tort, zjedna podniebienia zarówno najnowszymi trendami, jak i oryginalnymi autorskimi przepisami, a także poradzi sobie z różnego rodzaju dietami (bezglutenowa, wegańska, etc.). Kandydat powinien mieć minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku cukiernika. Kopalnia oferuje m.in. stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, motywacyjny system wynagrodzeń, liczne świadczenia socjalne oraz benefity.

Poszukiwane są również osoby do pracy w sezonie turystycznym (umowa zlecenie) – do Hotelu Grand Sal: kucharz, kelnerzy śniadaniowi oraz do podziemnej restauracji w komorze Budryka: kucharz, pomoc kuchenna, kelnerzy.

Szczegółowe informacje na temat warunków pracy, wymagań i sposobu aplikacji można znaleźć tutaj: www.kopalnia.pl/praca


Praca w kopalni - zobacz zdjęcia   Spotkania podróżnicze  
Data: 23,25 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

Zapraszamy na spotkania podróżnicze ze zdobywcami nagrody ”Kolosy 2018”! Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Wieliczce, Szkoła podstawowa w Sierczy oraz UKS Lider Siercza zapraszają na prelekcje podróżnicze.
Spotkania podróżnicze
V Gala Sportu Wielickiego  
Data: 7 kwietnia 2019
Lokalizacja: Wieliczka

W niedzielę 7 kwietnia 2019 r. o godz. 17:00 w CER "Solne Miasto" odbędzie się V Gala Sportu Wielickiego, którą poprowadzi Przemysław Babiarz. W programie m.in. pokazy sportowe czy wręczenie wyróżnień.
V Gala Sportu Wielickiego