.
Opublikowano: 2024-04-26

Podziemny Bal dla Branży MICEAch, co to był za bal! 12 kwietnia w Kopani Soli „Wieliczka” odbył się pierwszy podziemny Bal dla Branży MICE. W przepięknej komorze Warszawa bawiło się ponad 150 osób – przedstawicieli branży spotkań i wydarzeń.


Kopalnia Soli „Wieliczka” zorganizowała bal z myślą o stworzeniu platformy integrującej środowisko MICE. Wydarzenie było okazją do branżowych rozmów, wymiany zawodowych doświadczeń, do spotkań po latach oraz nawiązywania zupełnie nowych kontaktów. Goście z przyjemnością zapoznali się również z potencjałem zabytkowej kopalni jako miejsca atrakcyjnego dla MICE.

O muzyczną oprawę zadbał niezawodny zespół Chrząszcze oraz Reprezentacyjna Orkiestra Dęta Kopalni Soli „Wieliczka”. Podziemna kuchnia zaserwowała mistrzowskie menu, bez reszty podbijając podniebienia uczestników balu. Bal dla Branży MICE spotkał się z niezwykle ciepłym przyjęciem i ma szansę na stałe wejść do kalendarza branżowych spotkań.


Podziemny Bal dla Branży MICE - zobacz zdjęcia35 lat Orkiestry Dętej Podstolice  
Data: 25.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

25 września w hali sportowej Solnego Miasta odbędzie się koncert jubileuszowy Orkiestry Dętej „Podstolice”, podsumowujący 35 lat działalności orkiestry.
35 lat Orkiestry Dętej Podstolice
Wehikuł Czasu 2022  
Data: 18.09.2022
Lokalizacja: Wieliczka

18 września Mediateka-Biblioteka Miejska w Wieliczce zaprasza na kolejną, trzecią już edycję „Dnia z Historią Średniowiecza – Wehikuł Czasu”. Tym razem przybliżymy historię schyłku średniowiecza, jakim był wiek XV.
Wehikuł Czasu 2022