hyundai


.mazda

TREKKING TEAM

Nazwa firmy: TREKKING TEAM
Adres firmy: Krzyszkowicka 20/1 | Wieliczka
Telefon: 604 489 519
NIP: 683-180-65-42
Adres www: www.trampingi.pl

O firmie

TREKKING TEAM to polskie biuro podróży, istniejące na rynku od 2004 roku, zajmujące się głównie organizacją wyjazdów na całym świecie, ale szczególnie do Nepalu, Indii, Chin i Tajlandii. W naszej ofercie można znaleźć nie tylko pełne pakiety wyjazdów trampingowych , ale również dzięki własnym kontrahentom azjatyckim, możemy dla Państwa zorganizować albo zamówić indywidualne atrakcje i program zwiedzania.

Zdjęcia firmy

Produkty i usługi

Nasza oferta skierowana jest do osób, które w małych grupach pragną zwiedzić ciekawe zakątki naszej planety, proponujemy indywidualnie stworzone trasy zwiedzania w oparciu o własny przelot samolotem, gdzie nasi kontrahenci odbierają Państwa bezpośrednio z lotniska lub z polskojęzycznym pilotem, który może z Państwem lecieć z Polski, lub czekać już w kraju docelowym. Na indywidualne zamówienia organizujemy również wycieczki w bliższych regionach. Posiadane uprawnienia administracyjne dają nam możliwość organizacji wyjazdów (wycieczek) dla zorganizowanych grup, takich jak młodzież szkolna, stowarzyszenia, pielgrzymki ... nie koniecznie w formie trampingu.

- pilotaż grup zagranicznych Indie, Nepal, Chiny, Tajlandia
- logistyka trekkingów, przewodnicy i tragarze w Himalajach
- zakwaterowanie w hotelach i resortach w Nepalu
- usługi transportowe w Nepalu i Indiach
Biuro podróży Trekking Team to: pilotaż grup zagranicznych Indie, Nepal, Chiny, Tajlandia; logistyka trekkingów w Himalajach, przewodnicy i tragarze w Himalajach; organizacja wyjazdów grupowych i indywidualnych, zakwaterowanie w hotelach i resortach w Nepalu; usługi transportowe w Nepalu i Indiach.

Godziny otwarcia

oferta dostępna na stronie www lub u naszych agentów kontakt z nami telefoniczny lub email. Nie posiadamy własnego biura sprzedaży.

Dane kontaktowe

Telefon: 604 489 519
E-mail: biuro@trampingi.pl