.

leroymerlin

Opublikowano: 2016-01-25

Rewelacyjny początek roku siatkarek MKS MOS KAMPUS Wielicki

Bardzo dobrze rozpoczęły rok 2016 podopieczne trenera Jana Mazura: pięć meczy – pięć zwycięstw.

16,01.2016 r. wygrana 3:1 z Salosem Staniątki

Bilans bardzo korzystny przy zmiennej grze. Dziewczęta szczególnie zmobilizowane i skoncentrowane podeszły do meczu z Kęczaninem (w I rundzie u siebie przegrana 3:2). Od początku widać było determinację i chęć zwycięstwa, podstawowe zawodniczki z seta na set grały coraz lepiej. Po małym świątecznym odpoczynku bardzo dobrze zagrała kapitan drużyny Olga Stasiak – kończąc kilka akcji bardzo dynamicznie i efektowanie po ataku i zagrywce. Osoba, która wyraźnie wyróżniała się w ataku była Weronika Halverscheid. Jej zrozumienie z dobrze dysponowaną rozgrywająca Urszula mazur przyniosło wymierne korzyści punktowe. We wszystkich tych meczach dobrze prezentowała się najrówniej grająca podczas całego sezonu Weronika Ochońska. Zawodniczki, które również wydatnie przyczyniły się do tego sukcesu to: Agnieszka Starowicz, Klaudia Wesół, Nadia Adamczyk, Magda Siuda. Coraz lepiej zaczynają sobie radzić Patrycja Huk- środkowa, Natalia Dubiel – rozgrywająca, Maria Maszek atakująca, Magdalena Bieniak – Libero. Coraz więcej do gry wnoszą rywalizujące o miejsce Julia Stanisz, Katarzyna Ochońska, Monika Zając, Patrycja Datoń. Wszystkie dziewczęta są uczestniczkami zajęć MOS Wieliczka a dzięki zaangażowaniu trenera Jana Mazura , klubu i współpracy z Gmina Wieliczka, Powiatem Wielickim i Kampusem Wielickim mogą uczestniczyć w rozgrywkach III Ligi Kobiet i Małopolskiej Lidze juniorek. Już w sobotę tj. 23 stycznia 2016 r. o godz. 17.00 kolejne spotkanie w ramach III ligi z Podkarpaciem Bobowa w sali Kampusu Wielickiego.