hyundai


.


leroymerlin

mazda

Opublikowano: 2021-10-11

W Pawlikowicach trwają poszukiwania zaginionej kobietyKomenda Powiatowa Policji w Wieliczce poszukuje 88-letniej mieszkanki Pawlikowic gmina Wieliczka. Alfreda Kamisińska wyszła z domu 11 października br. ok. godziny 18:50 i do tej pory nie powróciła. Z informacji uzyskanych od rodziny zaginionej wynika, że kobieta leczy się na chorobę miażdżycową oraz na serce.


Rysopis zaginionej:

Wzrost 162 cm, waga około 55 kg, szczupła budowa ciała, włosy siwe, długie,spięte w warkocz, oczy niebieskie. Znaki szczególne: po lewej stronie nosa widoczny pieprzyk

W chwili zaginięcia ubrana była w bordowy sweter zapinany na guziki, spodnie czarne, kapcie pełne ocieplane koloru granatowego. Zaginiona nie posiada przy sobie żadnych dokumentów.

Wszystkie osoby mogące mieć informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wieliczce, tel. 47 83 41 211 lub pod numerem 112.

------------- AKTUALIZACJA ----------------

Zaginiona kobieta została odnaleziona 12 października około godziny 1:30.   
20-lecie kabaretu Neo-Nówka  
Data: 20.11.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków. Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza.
20-lecie kabaretu Neo-Nówka
Noc Bibliotek 2021  
Data: 08.10.2021
Lokalizacja: Wieliczka

Koncert, warsztaty dla rodziców, warsztaty żywieniowe dla dzieci, projekcja filmu, pokazy sportowe, gry i zabawy rodzinne, spotkanie z Wojciechem Tochmanem, stoiska wzmacniające odporność to tylko niektóre z atrakcji jakie wielicka biblioteka przygotowała dla Państwa na Noc Bibliotek.
Noc Bibliotek 2021